Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Замов реставрацію ванн в нас. Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Львів

  Втомилися від непривабливого вигляду ванни або піддону душової кабіни? Чи плануєте купувати нову ванну, тому що стара втратила функціональність та початкові зовнішні дані? Зверніть увагу на послуги нашої компанії. Реставрація ванн Львів в нашому виконанні — це якісне відновлення покриття з використанням наливного акрилу, який на практиці довів доцільність застосування.

  Як надаємо сервіс?

  Ваше звернення в нашу компанію, і наші фахівці виїдуть на вказану адресу щоб вирішити проблему із застарілою ванною. Вам не потрібно її демонтувати і вивозити з квартири — всі роботи виконуються у вашій ванній кімнаті.

  Реставрація ванн Львів складається з декількох етапів:

  • Попередні роботи — очищення поверхні від забруднень, знежирення із застосуванням спеціальної побутової хімії. Ретельне висушування поверхні
  • Основний етап — нанесення на поверхню ванни рідкого акрилу. Процес виконується зверху вниз з ретельним розподілом складу по поверхні. Процедуру виконують фахівці з багаторічним досвідом роботи, які не допускають помилок. В результаті ванна клієнта буде ідеально гладкою та рівною.
  • Завершальний етап — висихання. Ванною користуватися можна тільки після повного висихання рідкого акрилу, на цей процесс потрібно до 48 годин. Передчасна експлуатація ванни призведе до деформації наливного акрилу.

  Щоб реставрація ванн Львів була виконана якісно, ​​потрібно дотримуватися температурного режиму — бажана температура в приміщенні при висиханні акрилу — 20 градусів. Занадто нагріте повітря не дозволить своєчасно висушитися акрилу — він стікатиме з поверхні ванни.

  Чому реставрація ванн Львів — вигідна пропозиція для клієнтів?

  Реставрація — відновний процес з мінімальними витратами часу та коштів. Якщо порівняти вартість хорошої ванни з ціною наших послуг, то різниця суттєва. При цьому клієнт не несе ніяких додаткових витрат — він платить тільки за сервіс та рідкий акрил, а при покупці ванни потрібно ще заплатити за її доставку та вивіз старої сантехніки. На демонтаж старої і встановлення нової ванни потрібно витратити час, а якщо його немає у замовника, то викликати фахівця та оплатити його послуги.

  Термін експлуатації ванни, покритої рідким акрилом — більше 10-15 років при дотриманні дуже простих правил. За ванною потрібно доглядати без використання абразивних засобів, які дряпають поверхню — це призводить до передчасного зносу покриття.

  Наш менеджер завжди готовий проконсультувати клієнта з будь-якого питання, пов’язаного з реставрацією ванн у Львові. Ваше питання не залишиться без уваги співробітника компанії «Lux Vanna».

  [Загально: 75 Оцiнки: 5]

  Цены и методы реставрации

  ЭМАЛИРОВАНИЕ

  від 1700 грн.

  Эмалировка
  Бюджетный
  • Эмаль наносится кисточкой в 2 - 3 шара.
  • Толщина слоя: 0,3 - 0,5 мм.
  • Срок службы: до 1 року.
  • Гарантия : 3 месяца

  НАЛИВНАЯ ВАННА

  Від 2300 грн.

  Наливной

  Лучший и долговечный
  способ реставрации ванны.

  • Материал:              АКРИЛ
  • Толщина слоя:      1.2-7.2 мм
  • Срок службы:      15 лет  
  • Гарантия:      до 10 лет

  ВАННАЯ В ВАННОЙ

  Від 7000 грн.

  Наливной

  Самый дорогой

  • В старую ванну вклеивается новый вкладыш (Ванна в ванну).
  • Толщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Срок службы: 10 - 15 лет.
  • Гарантия: до 3 лет.

  Реставрация ванны всього за 3 шага

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Шаг 1

  Оформить заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Шаг 2

  Мастер сделает всю работу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Шаг 3

  Наслаждайтесь новой ванной

  Выбор реставрации

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Количество сделанных
  ванн

  img
  37+

  Количество
  работников

  img
  16

  Количество
  филиалов

  img
  2500+

  Количество проданных материалов

  Продажа материалов

  Еко ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил «Экованна» – это материал, который используют для восстановления поврежденных ванн. Благодаря своим свойствам, акрил самостоятельно растекается по поверхности ванны, создавая надежный и толстый слой. Таким образом, ванна приобретает совершенно новый, белоснежный и привлекательный внешний вид. Почему стоит покупать акрил «Экованна» Специалисты компании «Люкс Ванна» в своей практике активно используют наливной акрил «Экованна», ведь […]

  Stacril Ecolor
  наливной акрил

  Любая ванна с годами теряет свой привлекательный внешний вид. На нее влияет некачественная вода, механическое воздействие и длительное использование. Но сегодня можно с легкостью восстановить внешний вид старой ванны, сэкономив при этом внушительную сумму денег. Наливной акрил «Stacril Ecolor» – средство, которое поможет вам сделать это за кратчайшие сроки. Какие достоинства есть у «Stacril Ecolor» […]

  Рест Ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил – идеальный материал для восстановления внешнего вида ванны. И если вы хотите обеспечить идеальный эффект, рекомендуем обратить внимание на акрил «Рестванна». Это профессиональное средство, которое позволит дать вашей ванне второй шанс. Вы сэкономите внушительную сумму и сможете пользоваться обновленной сантехникой еще много лет. Преимущества наливного акрила «Рестванна» Наливной акрил «Рестванна» – прекрасный выбор […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Связаться с нами