Причини, за якими псується покриття ванній сьогодні розглядати не будемо, а відразу перейдемо до самої суті питання. Чи варто реставрувати ванну або краще придбати нову? Реставрація ванни в Дрогобичі.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як правило, більшість людей приходить до того висновку що нова ванна краще, але чи так це насправді? Сумніваєтеся? Правильно, тому як сьогоднішнє виробництво і технологічні процеси значно відрізняються від технологій минулого століття, і якість не завжди відповідає.

способи реставрації

емалювання

Емалювання ванни один з перевірених часом класичний спосіб, по суті це просто перефарбування, але спеціально підібраною фарбою, даний спосіб продовжить експлуатацію від пів року до 1 року. Серед достоїнств подібного варіанту можна віднести наступне:

— Доступність;

— Немає необхідності демонтажу сифона;

— Підходить до всіх типів ванн;

недоліки:

— З часом може проявляються жовтизна;

— Можливо появи тріщин або дрібних відколів;

— Дуже довго висихає від 2 до 7 днів;

Метод акрилового вкладиша

Цей спосіб полягає в тому, що в стару ванну в яку вставляється її акриловий прототип, який в точності повторює форми вашої купелі. Так як це чудо техніки прикріплюється до ванни за допомогою спеціального клею і має експлуатуватися не менше 10 років.

Що стосується переваг то вони наступні:

— Що  міцніше емалі, а значить менше буде відколів;

— Навіть після 5 років експлуатації не з’явиться жовтизна;

— Поверхня рівна і гладка, так як матеріал акрил нівелір.

мінуси:

— У простір між акрилової вставкою і ванною може потрапити вода і тоді може з’явиться неприємний запах;

— Не застосовується для ванн зі сталі;

— При установці необхідно знімати сифон.

Реставраційний метод за допомогою наливного акрилу

Даний спосіб дуже схожий з першим. Ванну обробляють емальованим рідким акрилом, який по суті схожий на акриловий вкладиш. Тільки повітряного прошарку вже не буде. Переваги тут такі:

— Після обробки можна користуватися вже на наступну добу;

— На ванній обробленої рідким акрилом жовтизна не виявляються.

— Підходить для всіх типів купелей.

мінуси:

— Необхідно робити демонтаж сифона;

— Якщо є якісь нерівності на поверхні ванній емаль може їх повторити.

Що стосується матеріалів тут слід консультуватися з професіоналами ну і звичайно не економити, так як в разі економії можете заплатити двічі. Реставрація ванн Дрогобич.

Реставрація ванн може відбутися в день замовлення; замовивши послугу онлайн, можна отримати знижку від нашої компанії; використовуване майстрами напилення є максимально якісним, що дозволить зберегти отриманий результат на довгі роки; нанесений акриловий шар висохне за кілька діб і буде радувати своїм ідеальним виглядом; наші спеціалісти працюють тільки з ліпшими матеріалами і технологіями, що завжди дозволяє отримати бажаний результат. Якісна реставрація ванн в Дрогобичі обійдеться клієнту набагато дешевше, ніж покупка нової ванни в магазині.

[Загально: 38 Оцiнки: 5]