Чи потрібно реставрувати ванну? 10 аргументів за послугу реставрація ванн.

Реставрація ванни дозволяє без ремонту, розбитої плитки і мішків будівельного сміття отримати чисту, гладеньку і блискучу сантехніку. Для чого витрачати 3-4 тижні, якщо можна за 3-4 години досягти ефекту нової  ванни і отримати експлуатаційний ресурс 10-15 років? Якщо хтось ще сумнівається в доцільності такого методу, тоді наведемо аргументи  «за».

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому варто відновлювати ванну?

Реставрація ванн усуває всі дефекти: тріщини, пожовтіння, залишки іржі. Залежно від обраного методу на поверхні формується шар товщиною від 2 до 7 мм. Він захищає сантехніку від зовнішнього впливу, довгий час зберігає ідеальний вигляд і не потребує особливого догляду. 

По експлуатаційним характеристикам покриття не відрізняється від заводського. Точно не трісне, якщо на нього щось впаде. Не потребує використання хімічних засобів для догляду. Гладка поверхня легко відмивається м’якою губкою і засобом для акрилу. 

Реставрацію ванни у Львові проводять двома методами. Перший — це емалювання з використанням недорогої емалі, яка наноситься на поверхню в 2-3 шари. Після затвердіння на поверхні формується шар товщиною 1-3 мм. Ціна такої реставрації від 1400 грн. Емалювання підійде для всіх, хто хоче швидко відновити ванну, планує здавати квартиру в оренду або продавати. 

Для всіх, хто хоче довго користуватися ванною підходить відновлення з використанням наливного акрилу. Ціна від 2000 грн, а експлуатаційний ресурс 10-15 років. Таким методом можна відновити ванну металеву, чавунну, акрилову. 

10 аргументів за відновлення ванн

  1. Реставрація підходить для приміщень, які не потребують капітального ремонту, дозволяє уникнути демонтажу плитки, сантехніки.
  2. Ціна матеріалів і роботи в 3-4 рази менша, ніж покупка нової ванної, відсутні транспортні витрати, не потрібно платити майстрам за демонтаж і встановлення.
  3. Можна відновити ванну чавунну в будь-якому стані, незалежно від того, скільки років вона знаходилася в експлуатації і які пошкодження на поверхні.
  4. Чистка, полірування, заливка акрилом проводиться без пилу, бруду, пошкодження поверхні з мінімальним шумом.
  5. Використання якісних матеріалів і професійного обладнання дозволяє отримати довготривалий ефект до 10-15 років не залежно від інтенсивності експлуатації.
  6. Акриловий шар відрізняється низьким коефіцієнтом теплопровідності, тому вода в ванній буде остигати довше.
  7. Ванну акрилову після відновлення завдяки гладкій поверхні легко чистити засобом для акрилу, головне, уникати хлору, агресивних хімікатів і не використовувати щіток. 
  8. Після реставрації сантехніка виглядає як нова, ідеально вписується в інтер’єр і освіжає його, кімната виглядає як після повноцінного ремонту. 
  9. Клієнту не потрібно нічого робити самостійно, достатньо замовити послуги компанії, яка займається відновленням і насолоджуватися результатом.
  10. Кілька методів різних за ціною дозволяють підібрати оптимальний залежно від бюджету і потреб.

Як отримати всі ці переваги? Не намагайтеся зробити все самостійно. Замовляйте послуги компанії «Люкс Ванна», яка займається реставрацією ванн у Львові, Івано-Франківську і Луцьку. Важливо пам’ятати, що звернення до професіоналів, які мають відповідний досвід і навички дозволяє уникнути проблем з експлуатацію і отримати результат, який буде радувати кілька десятків років.


Тел 068-555-35-65
https://luxvanna.com.ua/

[Загально: 0 Оцiнки: 0]