Реставрація ванн Львів реальний відгукВідновлення ванни за допомогою рідкого акрилу — популярна процедура, до якої часто вдаються власники старої сантехніки.  З плином часу емальований шар ванни покривається тріщинами, поверхня починає жовтіти, але своєчасна обробка акрилом знижує небезпеку подальшого руйнування металевого каркаса і відновлює привабливий зовнішній вигляд виробу.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

 ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ ПО МЕТОДУ НАЛИВКИ

 Якщо ви вирішили скористатися таким методом реставрації, стандартним підходом для швидкого відновлення захисного шару стане використання рідкого акрилу.  Синтетичний матеріал на основі пластика має щільну структуру і рідку консистенцію, тому для створення зовнішнього покриття акрил просто наливається в ємність і приймає форму внутрішньої частини ванни.

 Сама технологія реставрації таким способом передбачає демонтаж старого сифона, щоб оновлене покриття не мали дефектів і повністю закрило поверхню ванни.  Для того щоб акрил не потрапив в обв’язку, під отвором встановлюється ємність, в яку стікають надлишки рідини.  У деяких випадках для повного відновлення проводиться не тільки обробка внутрішньої частини ванни, але і заміна старої обв’язки.  Слід розуміти, що труби і місця стиків — це найбільш вразливі точки конструкції, і навіть невелика протікання може привести до катастрофічних наслідків.

 ЩО РОБИТИ, ЯКЩО СИФОН НЕ ЗНІМАЄТЬСЯ

 Так як для створення міцного і якісного покриття необхідно видалити будь-які декоративні або конструктивні елементи, фахівцям потрібно оцінити етапи майбутньої обробки.  Якщо сифон не знімається, застосовується інший спосіб — отвір в нижній частині зливу заривається пробкою, висота якої повинна бути не менше 5-7 см. Після заливки і висихання пробка витягується, нерівні краї обробляються.  До такого рішення вдаються у випадках, коли зняти цей конструктивний елемент неможливо або дана частина ванни знаходиться у важкодоступному місці.  Як правило, фахівці радять дотримуватися всіх правил обробки і повністю знімати сифон, щоб покриття вийшло рівним і захопило навіть невеликі ділянки ванни.  Однак в крайньому випадку можна використовувати і цей метод.  Якість обробки та реставрації безпосередньо залежить від професіоналізму майстрів і використовуваного матеріалу, тому більшість споживачів воліють звертатися в спеціалізовані сервіси, які надають подібні послуги.

Реставрація ванн Львів Люкс ванна клієнти залишилися задоволеними Виконувала реставрацію фірма LuxVanna реставрацію. Виконував роботу майстер Павло Підписуйтесь на наші соц мережі https://www.instagram.com/lux_vanna.ua/
https://www.youtube.com/channel/UCBWT
Наші сайти. https://luxvanna.com.ua
https://remontvann.top
https://akrilmaster.in.ua/ тел ☎️ 068-555-35-65. ☎️ 050 57-677-62 ☎️ 095 565-00-52 ДЛЯ ПІДПИСНИКІВ ЗНИЖКА 200 ГРИВЕНЬ) Нагадуємо працюємо по всій Україні #РеставраціяваннЛьвів #РеставраціяванниЛьвів


https://youtu.be/UeOUPim5jIM

[Загально: 2 Оцiнки: 5]