Реставрація ванн Львів та область від «Люкс Ванна»: 3 прості кроки до нової ванної

Стара ванна втратила білосніжний вигляд, поверхня жовта, потріскана? Виправити ситуацію допоможе реставрація ванн наливним акрилом. Майстри проводять роботи в 3 етапи: шліфування, чиста і знежирення, заливання. Весь процес займає кілька годин. Для відновлення ванн використовується акрил Рест-Ванна або Sipoflex

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Перший і другий етап: шліфування, знежирення і чистка

Відкручується верхній перелив. Ванну зачищають спеціальним кораловим кругом. Шліфування забирає глянець, бруд, наліт, невеликі тріщини, що забезпечує чіпляння акрилу до поверхні. Для цього використовують болгарка зі спеціальною насадкою і кораловий круг. Поверхня рівномірно шліфується від стінок до дна. Місця з’єднання верхнього переливу і краї проходять вручну. 

Другий етап Реставрації ванни — знежирення і чистка:

  • ретельно вимивають, зачищають содою і мийним засобом для посуду;
  • щоб прибрати весь бруд і жир з ванни суміш наносять на поверхню на 5 хвилин і ретельно змивають водою;
  • відкручують сифон, місця з’єднання шліфують, зачищають, миють водою.
  • кран прикривають пакетом для сміття і фіксують, щоб під час роботи на поверхню ванни не потрапила вода.

Місця, які будуть шпаклюватися сушать технічним феном. На тріщини наносять автомобільну шпаклівку. Вона ретельно розмішується із затверджувачем, який йде в комплекті. Від його кількості залежить швидкість висихання. Після розмішування є тільки декілька хвилин, щоб нанести шпаклівку на тріщини. Час висихання — 10 хвилин, після цього поверхню затирають. 

Третій етап — відновлення ванни акрилом 

Перед нанесенням наливного акрилу на поверхню проводяться такі роботи:

  • прибирають дрібний пил антистатичною тканиною;
  • під сифон підставляють посудину;
  • приклеюють скотч з газетою на краї, перед цим проходять їх феном;
  • закривають отвір сифону пластиком стаканчиком;
  • фен включають і кладуть в ванну, щоб добре її просушити.

Стінки банки зачищають. В акрил додають затверджувач. Перемішування відбувається на протязі 10-15 хвилин міксером на низьких оборотах. Під час п’ятихвилинної паузи можна висушити феном борти ванни та дно. Потім суміш знову перемішують міксером на протязі 5 хвилин.

Реставрація ванн завершується заливкою рідким акрилом. Спочатку його наносять на борти. Використовують кісточку для плавного нанесення без надавлювання на поверхню. Потім рівномірно заливають стінки ванни стаканчиком і розтягують шпателем. 

Коли дно покрите, забирають з отвору сифона стаканчик. Залишки скапуються туди ще протягом 2-3 годин. На місці з’єднання можуть залишатися застиглі краплини, які прибирають наждачним кругом. 

Скоч потрібно здерти через 2-3 години після закінчення роботи. До повного висихання температура в кімнаті повинна бути 17-27 градусів. Мити поверхню ванни можна тільки засобоми для акрилових ванн або мякою хімією.

Реставрація ванни звільняє від потреби купувати та встановлювати нову сантехніку. Після повного висихання акрилу ванна виглядає як нова. Товщина шару 1,2-7,2 мм, а мінімальний термін експлуатації — 15 років. Компанія «Люкс Ванна» надає гарантію 10 років.

Реставрація ванни у Львові та по всій області Компанія «Люкс Ванна»
Телефон для замовлення 068-555-35-65

Джерело інформації.
https://luxvanna.com.ua/

[Загально: 0 Оцiнки: 0]