Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Замов реставрацію ванн в нас. Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Секрети вибору компанії і методу Реставрація ванн у Рівному

  Приймаємо замовлення на послугу реставрація ванн в населених пунктах:

  РІВНЕ, Березне, Дубровиця, Дубно, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Сарни,Вараш та інших.

  Багато компаній пропонують реставрація ванн. Рівне одне з міст де така пропозиція стає все більш актуальною. Адже покупка нової сантехніки і ремонт коштує дорого, а реставрація дозволяє швидко позбутися зовнішніх дефектів. При цьому не потрібно нічого демонтувати. Весь процес займає всього 3-4 години. Але як вибрати компанію і який метод найкращий? Саме ці питання найчастіше турбують клієнтів, які планують реставрацію ванни у Дубно.

  Як вибрати компанію?

  Перший і найголовніший критерій — це офіційна реєстрація і гарантія якості, підтверджена документально. Без цих документів не варто навіть починати співпрацю. Обов’язково поцікавитися наявністю офісу, що дозволить в разі виникнення непередбачуваної ситуації звернутися і отримати бажану реакцію.

  Відновлення ванни у Вараші відбувається виключно з якісних матеріалів, якщо ви звертаєтеся до професіоналів. Ігноруйте оголошення, де йдеться про німецький акрил, особливі покриття, які дезінфікують. Насправді таких засобів немає. Акрил відрізняється такими особливостями:

  • без неприємного запаху;
  • рівномірно розподіляється на поверхні;
  • погано проводить тепло;
  • стійкий до ударів;
  • добре зчіпляється з будь-якою поверхнею;
  • не жовтіє від води.

  Наливний акрил європейських виробників — оптимальний варіант, якщо ви плануєте реставрацію ванни у Осторозі. Тому заздалегідь поцікавтеся, який саме засіб будуть використовувати майстри і вимагайте чітке пояснення технології.

  Як вибрати метод реставрації?

  Акрил — це лише один з варіантів. У Березне реставрацію ванн проводять з використанням емалі. Найчастіше емалювання вибирають, якщо потрібно швидко і з мінімальними витратами відновити покриття перед здачею житла або його продажем. Якщо ви плануєте довго користуватися ванною, то найкраще використовувати акрил. Він не тріскає 5-10 років. Емаль має недовгий термін використання, всього 1-3 роки.

  Реставрація ванн Дубровиця з використанням емалі коштує від 1000 грн. Вартість наливного акрилу від 2000 грн. Але все ж варто заплатити більше і отримати довший експлуатаційний ресурс.

  Незалежно від того, який ви виберете метод відновлення ванн у Кореці, є кілька особливостей, характерних для всіх названих способів. Це безпека для довколишнього середовища, простота реалізації. Акрил і емаль підходять для чугунних, металевих, акрилових ванн.

  Відновлення ванни у Здолбуневі, Костопелі, Радивилові, Сарнах замовляйте у компанії «Люкс Ванна». Всі послуги надаються з офіційною гарантією, ви отримаєте професійну консультацію. Та зможете домовитися про виконання робіт в будь-який зручний час.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка — 10%

  [Загально: 3 Оцiнки: 5]

  Цены и методы реставрации

  ЭМАЛИРОВАНИЕ

  від 1700 грн.

  Эмалировка
  Бюджетный
  • Эмаль наносится кисточкой в 2 - 3 шара.
  • Толщина слоя: 0,3 - 0,5 мм.
  • Срок службы: до 1 року.
  • Гарантия : 3 месяца

  НАЛИВНАЯ ВАННА

  Від 2300 грн.

  Наливной

  Лучший и долговечный
  способ реставрации ванны.

  • Материал:              АКРИЛ
  • Толщина слоя:      1.2-7.2 мм
  • Срок службы:      15 лет  
  • Гарантия:      до 10 лет

  ВАННАЯ В ВАННОЙ

  Від 7000 грн.

  Наливной

  Самый дорогой

  • В старую ванну вклеивается новый вкладыш (Ванна в ванну).
  • Толщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Срок службы: 10 - 15 лет.
  • Гарантия: до 3 лет.

  Реставрация ванны всього за 3 шага

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Шаг 1

  Оформить заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Шаг 2

  Мастер сделает всю работу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Шаг 3

  Наслаждайтесь новой ванной

  Выбор реставрации

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Количество сделанных
  ванн

  img
  37+

  Количество
  работников

  img
  16

  Количество
  филиалов

  img
  2500+

  Количество проданных материалов

  Продажа материалов

  Еко ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил «Экованна» – это материал, который используют для восстановления поврежденных ванн. Благодаря своим свойствам, акрил самостоятельно растекается по поверхности ванны, создавая надежный и толстый слой. Таким образом, ванна приобретает совершенно новый, белоснежный и привлекательный внешний вид. Почему стоит покупать акрил «Экованна» Специалисты компании «Люкс Ванна» в своей практике активно используют наливной акрил «Экованна», ведь […]

  Stacril Ecolor
  наливной акрил

  Любая ванна с годами теряет свой привлекательный внешний вид. На нее влияет некачественная вода, механическое воздействие и длительное использование. Но сегодня можно с легкостью восстановить внешний вид старой ванны, сэкономив при этом внушительную сумму денег. Наливной акрил «Stacril Ecolor» – средство, которое поможет вам сделать это за кратчайшие сроки. Какие достоинства есть у «Stacril Ecolor» […]

  Рест Ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил – идеальный материал для восстановления внешнего вида ванны. И если вы хотите обеспечить идеальный эффект, рекомендуем обратить внимание на акрил «Рестванна». Это профессиональное средство, которое позволит дать вашей ванне второй шанс. Вы сэкономите внушительную сумму и сможете пользоваться обновленной сантехникой еще много лет. Преимущества наливного акрила «Рестванна» Наливной акрил «Рестванна» – прекрасный выбор […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Связаться с нами