Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Замов реставрацію ванн в нас. Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Як відбувається реставрація ванни у Вінниці?

  Рівна, білосніжна поверхня без сколів і тріщин — саме це дає реставрація ванн. Вінниця, одне з міст, де послуга набирає популярності. Тому важливим моментом є розуміння процесу, його особливостей. Якщо ви знаєте, як правильно реставрують ванну, то ніколи не потрапите на шахраїв. Адже кілька питань допоможуть відрізнити шахрая від професіонала.

  Підготовка до відновлення ванни у Жмеринці

  Звичайно, місто, в якому виконується реставрація немає ніякого відношення до самого процесу. Але важливим є той момент, чи працюють у вашому населеному пункті компанії, які мають офіційну реєстрацію і дають після виконання робіть офіційну гарантію. Якщо ви замовляєте відновлення ванни у Козятині або будь-кому іншому місті, підписуйте договір. Компанія відмовляється надати таку опцію — шукайте іншого виконавця.

  Після підписання договору майстри приїжджають на об’єкт з усім необхідним обладнанням і матеріалами. Вам не потрібно нічого додатково купляти. Крім того, спеціалісти компанії допоможуть підібрати покриття, яке відновить вашу ванну залежно від її стану.

  Реставрація ванни у Ладижині починається з відкручування верхнього переливу. Поверхню зачищають кораловим кругом або наждачним папером. Щоб рівномірно пройти стінки, борти і дно круг фіксують на дрилі. Труднодоступні місця проходять вручну.

  Наступний етап відновлення ванни у Могилів-Подільському — це знежирення поверхні. Для цього підходить суміш соди з миючим засобом для посуду. Після очищення шпаклюють сколи і великі тріщини. Для цієї цілі підходить автомобільна шпаклівка. Сифон відкручують і підставляють стаканчик в який буде стікати акрил. Кран закривають пакетом, щоб не забруднити. Плитку довкола ванни обклюють газетою.

  Одним з важливих етапів реставрації ванн у Хмільнику є прогрівання будівельним феном. Дотримання температурного режиму прямо впливає на зчеплення з поверхнею і експлуатаційний ресурс. Температура поверхні має бути такою, яка вказані на упаковці акрилу. Якщо пропусти цей етап, або провести його недостатньо якісно, то поверхня може пошкодитися в перші місяці експлуатації.

  Нанесення акрилу на поверхню

  Коли підготовка до відновлення ванни у Немирові проведена, відбувається нанесення акрилу. Спочатку його рівномірно розмішують з затверджувачем. Для перемішування використовують будівельний міксер, який вмикають на низькі обороти і на протязі 10 хвилин рівномірно розмішують вміст відра. Потім 5 хвилин паузи і знову перемішування.

  Завершальний етап реставрація ванни у Барі — заливка акрилом. Спочатку його розподіляють пензликом на бортах, потім наносять на стінки і дно стаканчиком. Акрил відрізняється текучістю, тому рівномірно покриває всю ванну. Для розтягнення по всі поверхні використовують шпатель. Сохне покриття 24-48 годин, залежно від вибраного засобу. Температура в ванній кімнаті має бути 20 градусів.

  Відновлення ванни у Шаргороді, Ямпілі має такі переваги:

  • швидке виконання, яке триває не більше 5 годин;
  • на поверхні формується шар, товщина якого 1,2-7,2 мм;
  • термін експлуатації ванни після відновлення — 10-15 років;
  • підходить для чугунної, металевої, акрилової сантехніки;
  • догляд — засіб для акрилу і губка.

  Усі ці переваги можна отримати тільки в тому випадку, якщо ви звернулися в компанію «Люкс Ванна». Ви можете домовитися про виїзд майстра в ваше місто: Бершадь, Гайсин, Іллінці, Калинівка. Реставрація ванни коштуватиме від 2000 грн залежно від вибраного засобу. Завдяки філії компанії у Вінниці ви можете домовитися про реставрацію ванни у Крижополі, Літині, Оратові, Тульчині та інших населених пунктах. Додаткову інформацію отримуйте по телефону або на сайті компанії.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка — 10%

  [Загально: 3 Оцiнки: 5]

  Цены и методы реставрации

  ЭМАЛИРОВАНИЕ

  від 1700 грн.

  Эмалировка
  Бюджетный
  • Эмаль наносится кисточкой в 2 - 3 шара.
  • Толщина слоя: 0,3 - 0,5 мм.
  • Срок службы: до 1 року.
  • Гарантия : 3 месяца

  НАЛИВНАЯ ВАННА

  Від 2300 грн.

  Наливной

  Лучший и долговечный
  способ реставрации ванны.

  • Материал:              АКРИЛ
  • Толщина слоя:      1.2-7.2 мм
  • Срок службы:      15 лет  
  • Гарантия:      до 10 лет

  ВАННАЯ В ВАННОЙ

  Від 7000 грн.

  Наливной

  Самый дорогой

  • В старую ванну вклеивается новый вкладыш (Ванна в ванну).
  • Толщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Срок службы: 10 - 15 лет.
  • Гарантия: до 3 лет.

  Реставрация ванны всього за 3 шага

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Шаг 1

  Оформить заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Шаг 2

  Мастер сделает всю работу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Шаг 3

  Наслаждайтесь новой ванной

  Выбор реставрации

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Количество сделанных
  ванн

  img
  37+

  Количество
  работников

  img
  16

  Количество
  филиалов

  img
  2500+

  Количество проданных материалов

  Продажа материалов

  Еко ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил «Экованна» – это материал, который используют для восстановления поврежденных ванн. Благодаря своим свойствам, акрил самостоятельно растекается по поверхности ванны, создавая надежный и толстый слой. Таким образом, ванна приобретает совершенно новый, белоснежный и привлекательный внешний вид. Почему стоит покупать акрил «Экованна» Специалисты компании «Люкс Ванна» в своей практике активно используют наливной акрил «Экованна», ведь […]

  Stacril Ecolor
  наливной акрил

  Любая ванна с годами теряет свой привлекательный внешний вид. На нее влияет некачественная вода, механическое воздействие и длительное использование. Но сегодня можно с легкостью восстановить внешний вид старой ванны, сэкономив при этом внушительную сумму денег. Наливной акрил «Stacril Ecolor» – средство, которое поможет вам сделать это за кратчайшие сроки. Какие достоинства есть у «Stacril Ecolor» […]

  Рест Ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил – идеальный материал для восстановления внешнего вида ванны. И если вы хотите обеспечить идеальный эффект, рекомендуем обратить внимание на акрил «Рестванна». Это профессиональное средство, которое позволит дать вашей ванне второй шанс. Вы сэкономите внушительную сумму и сможете пользоваться обновленной сантехникой еще много лет. Преимущества наливного акрила «Рестванна» Наливной акрил «Рестванна» – прекрасный выбор […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Связаться с нами