Акрил повсюдно використовується для реставрації чавунних, акрилових, металевих ванн, які в результаті використання втратили зовнішню привабливість. В результаті експлуатації ванн на їх поверхні з’являються потертості та відколи, тріщини та більш серйозні дефекти.

Завдяки рідкому акрилу всі дефекти можна усунути-поверхня набуває привабливу зовнішність, а у випадку з чавунними та сталевими ваннами, ще й додаткову функціональність. Шар акрилу збільшує теплоізоляційні характеристики ванни. Всі переваги проявляються, якщо акрил для реставрації ванн купити у високоякісному виконанні, а не дешевий аналог.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Вибираємо акрил для відновлення ванни

Вирішення проблеми з відновленням покриття професійні майстри довіряють тільки рідкого акрилу, але деякі компанії, що пропонують бюджетні прайси на свої послуги, користуються аналогами з балончика. На балончик акрил для ванни ціна нижче, ніж на рідкий матеріал у великих банках. Так, Цей варіант акрилу має право застосовуватися, але тільки не відновленні ванн — в реставрації він продемонстрував себе як матеріал:

  • з невеликим терміном експлуатації;
  • з низьким ступенем теплоізоляції;
  • мінімальним рівнем зносостійкості.

Акрил з балончиків потрібно наносити не в один, а в кілька шарів, щоб замаскувати візуальні недоліки старої ванни.

Рідкий акрил призначений саме для відновлення поверхні ванни, він ідеально підходить для дрібних реставраційних робіт і повноцінного процесу, коли створюється цілісне покриття. Якщо рідкий акрил для реставрації ванн купити, то термін використання відновленої ванни складе мінімум 10 років. За цей час акрил не пожовтіє і не втратить функціональність.

Всі позитивні характеристики акрил проявляє при дотриманні двох факторів — матеріал володіє високими якісними характеристиками, Реставрація виконана з дотриманням технологічного процесу після проведення ретельної підготовки ванни.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]