Щоб у клієнтів не виникало запитів відносно того, як проводиться реставрація ванни, демонструємо поетапну послідовність виконання робіт.

Ванна до реставрації. Жахливий вигляд ванни не означає, що вона не придатна до реставрації. Фактично ванну у будь-якому вигляді можливо відреставрувати, навіть якщо на її поверхні є пошкодження — сколи, пробої. Наші майстри знають як усунути ці недоліки, повернути ванні функціональність та привабливий вигляд.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Зачищення поверхні. Для досягнення ефективного зчеплення між новим покриттям там поверхнею ванни, майстер виконує зачищення поверхні. У даному випадку доцільно використовувати електричний пристрій, що підвищить якість зачищення, скоротить час процесу.

Демонтаж сифону. Демонтаж сифону потрібний для того щоб при нанесенні нового покриття наливним акрилом, матеріал зненацька не потрапив у систему водовідведення. Акрил полімеризується, його наявність у сифоні призведе до втрати його функціональності. Ілюстрація демонструє демонтаж застарілого, чавунного сифона.

Знежирення поверхні. На цьому етапі майстер досконало миє поверхню, видаляє жирові відкладення. У цьому процесі йому допоможуть спеціальні миючі засоби.

Сушіння поверхні. Ретельне сушіння поверхні потрібно для уникнення низькоякісного зчеплення наливного акрилу з внутрішньою поверхнею ванни. Наявність вологи призведе до відшаровування акрилу. Процедура виконується за допомогою будівельного фену.

Шпаклювання сколів. Наявність на поверхні сколів, пробоїн майстер усуває їх за допомогою професійного шпаклювального матеріалу. Після затвердіння шпаклівки майстер відполірує ділянки.

Нанесення акрилу. Наносити акрил по завершенню підготовчих робіт майстер буде зверху ванни, ретельно розподіляючи по поверхні. Клієнт обирає спосіб та вид матеріалу.

Ванна після реставрації. Ванна здобула привабливу зовнішність, майстер повернув їй функціональні властивості. Вона збережеться у такому вигляді на протязі 10-15 років, при умові коректної експлуатації та дбайливого догляду, без використання абразивних засобів. Використовувати ванну за призначенням не слід раніше ніж через 24-48 годин завершального етапу реставрації.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 1 Оцiнки: 5]