Питання стосовно вибору матеріалу для реставрації застарілої ванни хвилює багатьох клієнтів, адже ця послуга користується попитом. Причина в тому, що реставрувати ванну значно дешевше ніж купувати нову. Але повернемось до вибору емалі — чому розібратися у цьому питанні доволі складно пересічному замовнику?

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Причини розбіжностей

Тема реставрації ванн доволі часто обговорюється на будівельних та загальнотематичних інтернет-порталах. Дискусія стосовно якісних характеристик того чи іншого матеріалу зводиться до того, що автори інформаційних публікацій некоректно інформують читачів. В результаті потенційний замовник реставрації ванни заплутується ще більш.

Конкуренція на ринку послуг достатньо велика, недобросовісні конкуренти розповсюджують сумнівну інформацію відносно матеріалів, які використовують їх візаві. Одночасно на їх сайтах з’являються схвальні релізи на акрил, який використовується ними при наданні послуг. Критика в адресу матеріалів конкурентів робить свою руйнівну справу — зацікавленість до їх послуг значно знижується.

Чи залежить якість покриття від матеріалу?

Досвід наших майстрів дозволяє зробити однозначний висновок — якість реставрації не залежить від марки акрилу. Якісно виконати роботі по відновленню застарілої поверхні ванни можливо будь яким з матеріалів відомих виробників. Вітчизняний ринок пропонує для реставрації:

  • Финнакрил (FINNACRYL);
  • ЭкоВанна;
  • Пластол (Plastall);
  • Екстра Лайт (Exstra Light);
  • Сипофлекс (SIPOFLEX).

Емалювання ванни виконують за допомогою Реафлексу та Эпоксину, звісно є і інші, менш відомі матеріали. Всі вони виготовляються на теренах РФ. Міф про те, що Fiber Glass виготовляється у Німеччині вже давно розвіяний, але це не означає, що цей акрил непридатний для використання. Його теж доцільно використовувати для досягнення якісного оновлення ванни, якщо дотримуватися технології використання, виконувати роботи при сприятливій температурі в приміщенні. Доречно згадати про ретельне очищення ванни від застарілої емалі та інших заходів у рамках підготовчої процедури. Якщо ви принципово налаштовані на використання Fiber Glass, наші майстри виконають реставрацію ванни акрилом саме цієї марки.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 1 Оцiнки: 5]