До нашої компанії частенько звертаються замовники, яких цікавить реставрація ванни наливним німецьким акрилом FiberGlass. Ми готові виконати замовлення, якщо вам байдужа історія походження цього матеріалу, який не має ніякого відношення до жодного виробника з Німеччини.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як з’явився FiberGlass на вітчизняному ринку будматеріалів?

Акрил FiberGlass з’явився у той період, коли українські патріоти почали активно відмовлятися від товарів, виготовлених на теренах РФ, — на початку 2014 року. Варто уваги те, що деякі українці зовсім відмовились від реставрації ванн, тому що в Україні не було альтернативи російському матеріалу. Тоді винахідливі майстри запропонували «акрил з Німеччини», що сприяло значному підвищенню попиту на їх послуги.

Сьогодні не існує компанії, яка б виробляла чи експортувала FiberGlass, про що сумлінні майстри інформували клієнтів, але останні зневажали поради, і наполягали на реставрації ванни саме цим матеріалом. Спочатку цебра з наліпкою фірми-привиду FibrGlass наповнювались акрилом російського походження (можливо несертифікованим продуктом українського походження), потім з’явилися цебра з зображенням — маркетинговий хід сприяв зростанню довіри до акрилу з боку клієнтів.

Чому наливний акрил FiberGlass — це привід?

Вирішуючи, варто чи ні використовувати для реставрації ванни FiberGlass, зверніть увагу на його ціну — це недорогий матеріал, а значить, він не може поставлятися з Німеччини. Крім того, німецькі наливні акрили до цього часу не експортуються до України. Усі матеріали, придатні для реставрації, виготовленні на території Росії, з компонентів, які постачаються з Німеччини. Подобається вам чи ні, але FiberGlass — це такий же акрил, як і безліч інших, реалізуємих в Україні.

Реставрація ванн наливним акрилом FiberGlass

Якщо ви до цього часу бажаєте замовити реставрацію акрилом цієї марки, то наші майстри з задоволенням виконають ваше замовлення.

Переваги наших послуг:

  • дотримуємось технології та правил використання акрилу;
  • ретельно виконуємо підготовку ванни до нанесення наливного акрилу;
  • реставрацію виконують досвідченні майстри, які не припускаються помилок.

Оновлена ванна залишиться охайною та привабливою, якщо ви дотримаєтесь декількох правил — вперше після реставрації використаєте ванну не раніше, ніж через 24 години та не будете використовувати при догляді чистячі засоби з абразивними частинками.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 2 Оцiнки: 5]