Відремонтувати ванну своїми руками допоможе ремкомплект для ванн. Завдяки повній комплектації, відтворення функціональності ванни — не така важка справа, як може здатися на перший погляд. Ремонт ванни — недороге задоволення , гідна альтернатива купівлі нової ванни. Ми пропонуємо економити кошти, користуючись ефективними методами відновлення функцій і візуальних характеристик ванни.

Який ремкомплект пропонуємо?

Клієнти замовляють на нашому сайті універсальний ремкомплект для ремонту ванн:

  • акрилових;
  • сталевих;
  • чавунних.

Акцентуємо вашу увагу на універсальності нашої пропозиції — ремкомплект для акрилових ванн підходить для ремонту сталевих та чавунних ванн, він так само ефективно маскує мікротріщини та інші дефекти на металевій та чавунній поверхні. Використовуючи наш ремкомплект, ви легко усунете дефекти на душовій кабіні та піддоні. Компанія Люкс Ванна пропонує ремкомплект, який ефективно впорається з поставленим завданням, допоможуть подовжити термін використання ванни.

Як купити ремкомплект?

Перш ніж купувати ремкомплект, вивчіть його переваги:

  • багатофункціональність — не потрібно вибирати оптимальне рішення з декількох пропозицій, турбуватися за те, що ремкомплект не підійде для ремонту вашої ванни;
  • ефективність — усуває дрібні та глибокі тріщини, гарантує довготривале використання після реставрації;
  • простота у використанні — не потрібно володіти спеціальними знаннями щоб реставрувати ванну власними силами.

Ремкомплект постачається з інструкцією, в якій міститься детальний опис, послідовність реставрації ванни. Дотримуйтесь рекомендацій виробника, що допоможе позитивно вирішити питання, якісно відремонтувати ванну. З нашим ремкомплектом ви економите кошти.

Замовляйте набір для ремонту акрилових ванн в онлайн режимі, не виходячи з дому. Доставка замовлень відбувається транспортною компанією, яка дотримується визначених термінів. Вартість доставки залежить від відстані між вашим населеним пунктом та відділенням відправлення покупки.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%