Ремкомплект — набір, який складається з декількох матеріалів, призначених для широкого спектру ремонтних робіт. За допомогою комплекту можна усунути невеликий поверхневий дефект на акриловій ванні, пробоїни на чавунних і сталевих ваннах. Універсальність ремкомплекту дозволяє вирішувати численні проблеми, і при цьому, потрібно тільки купити ремкомплект для емальованої ванни.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як користуватися ремкомплектом для сталевої ванни?

У наборі матеріалів для ремонту сталевої ванни передбачені мастики та інші інструменти для усунення відколів. Перш ніж користуватися ремкомплектом, необхідно:

  • детально вивчити інструкцію, яка додається до ремкомплекту для сталевої ванни;
  • зачистити ділянку поверхні, використовуючи наждачний папір;
  • знежирити зону, на яку передбачається нанесення відновлюючого матеріалу;
  • добре просушити ділянку — доцільно скористатися будівельним або звичайним феном.

Після цих процесів можна накладати відновлювальний матеріал на пошкоджену поверхню. Користуватися ванною можна тільки після повного висихання ділянки. Як правило, в інструкції до ремкомплекту вказаний час висихання відновлювального матеріалу. Не дотримуючись рекомендації виробника, споживач зводить свою роботу нанівець, після чого потрібне повторення процедури з нуля.

Якщо виникли тріщини або пробоїни на акриловій поверхні, можна купити ремкомплект для акрилових ванн або скористатися універсальним набором. У ремкомплекті присутнє скловолокно, призначене для усунення пробоїни. Відновити цілісність ванни за допомогою звичайного акрилу не вийде — тріщина знову з’явиться, що потребує нового ремонту.

Скловолокно накладається із зовнішнього боку ванни, причому процес виконується в кілька прийомів. Після накладення першого шару потрібно дочекатися його висихання, потім накладається другий шар, але таким чином, щоб повністю перекрити перший. Третій шар потрібно наносити після повного висихання другого шару, з його перекриттям. Тепер потрібно закрити пошкодження з внутрішньої сторони ванни — застосовується рідкий акрил. Акуратно закрийте пошкодження рідким акрилом, через 24 години відполіруйте поверхню.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]