Ремкомплект для ванн застосовується для самостійної реставрації. Використовується для усунення тріщин, сколів та пробоїн на ваннах та душових піддонах. У набір входить високоякісна акрилова двокомпонентна ремонтна мастика – спеціально створений полімерний компаунд, призначений для відновлення акрилу та емалі на будь-яких типах поверхонь.

Ремкомплект простий в експлуатації, принцип роботи з ним нагадує використання шпаклівки. Матеріал не дає патьоків, не стікає, не сідає, може кольоруватися відповідно до відтінку вашої ванни або піддону.

Тому не потрібно мати спеціальних навичок, щоби працювати з таким матеріалом. Щоб повернути ванною первісний зовнішній вигляд, достатньо зробити кілька простих маніпуляцій:

  • зачистити місце сколу або подряпини;
  • очистити поверхню від забруднень;
  • знежирити місце реставрації;
  • нанести ремонтний склад;
  • дозволити складу повністю заполімеризуватися.

При цьому всі необхідні матеріали входять до набору. Після полімеризації, яка займає не більше 24 годин, склад повністю затвердіє, відновить пошкоджену ділянку, утворюючи гладку, глянсову поверхню.

Особливості застосування ремкомплекту

Ремкомплект використовують для усунення різного виду пошкоджень на акрилових, сталевих та чавунних ваннах, душових піддонах, раковинах. Така обробка захистить місце сколу від попадання вологи та появи корозії.

Завдяки продуманій комплектації реставрацію можна зробити своїми руками. Якщо роботи будуть здійснені згідно з інструкцією, місце ремонту буде практично непомітним. Ванна набуде привабливого зовнішнього вигляду, а її поверхня буде гладкою і блискучою.

Місце ремонту не змінює колір при експлуатації, характеризується високою стійкістю до води та ультрафіолету.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

Високоякісний і простой у використанні
ремкомплект для всіх типів ванн,душевих піддонів.
Акрилових,сталевих,чавунних.
За допомогою цього набору ви самостійно усунете скол,
подряпину або тріщину.Своїми руками в домашніх умовах.

У комплект входить:
1. 1x – Рідкий акрил для ванн і затверджувач
2. 2х палички для перемішування
3. 1х наждачний папір
4. 1х мікрофібра
5. 1х поліроль
6. 1х ПОЕТАНА ІНСТРУКЦІЯ

Ціна 300 грн

[Загально: 3 Оцiнки: 5]