Експлуатація ванни призводить до пошкодження її поверхні — з’являються не тільки забруднення, але і більш серйозні дефекти, що вимагають від користувача кардинальних рішень. Якщо ванна абсолютно непридатна до подальшого використання в результаті появи значних тріщин, пробоїн, користувачі вважають за краще замінити її на нову. У більшості випадків пошкоджується емаль чавунної або металевої ванни, погіршуються візуальні характеристики ванн з акрилу — відколи, тріщини, які легко закрити за допомогою ремкомплекту. Реставрація ванни рідким акрилом допоможе усунути дефекти, відновити внутрішній шар.

Реставрація ванн акрилом — вибір способу

Домогтися ідеального результату після реставрації ванни можуть тільки досвідчені майстри. Користувач, який вперше буде виконувати процес, повинен бути готовий до не зовсім якісного результату. Акрил — матеріал, який вимагає до себе уважного ставлення, дотримання певних правил під час нанесення на поверхню ванни. Для багатьох користувачів реставрація ванн акрилом полягає в підписанні договору з професійною компанією, яка виконає всі роботи грамотно і своєчасно, для інших — самостійне відновлення покриття.

Поетапне відновлення своїми руками складається з:

  • Підготовки ванни — ретельно вимити покриття від забруднень, зняти стару емаль з чавунної або металевої ванни. Знежирити та просушити ванну — наявність вологи негативно позначається на адгезії рідкого акрилу з поверхнею.
  • Усунення наявних відколів, тріщин, пробоїн. Залишити ванну для повноцінної полімеризації матеріалів, використовуваних для закладення дефектів.
  • Нанесення рідкого акрилу — процес виконується після змішування акрилу з затверджувачем відповідно до інструкції виробника. Працювати з акрилом потрібно швидко, але акуратно, щоб не допустити нерівностей на поверхні. Повільна робота призведе до того, що акрил почне застигати в процесі робіт з ним, — результат не виправдає надій користувача.

Якщо потрібна якісна реставрація ванн акрилом, ціна матеріалів повинна відповідати дійсності. Дешевий, сумнівної якості акрил не володіє функціональністю і зовнішньою привабливістю в тій же мірі, що і матеріал відомих брендів.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]