Реставрація чавунної ванни акрилом можлива двома способами — виконати всі роботи самостійно або скористатися професійними послугами компанії. Самостійне відновлення — мінімальні витрати, пожертвування вільного часу, непередбачуваний результат. Сервіс досвідчених майстрів — додаткові витрати, збережений особистий час, гарантовано позитивний результат. Завдяки професійному підходу до виконання реставрації, ванна стає як нова.

З чого почати?

Якщо ви прийняли рішення самостійно оновлювати ванну, приготуйтеся до виконання підготовчого етапу — реставрація ванн чавунних без підготовки неприйнятна. Отримайте негативний результат, тільки даремно витратите час і гроші, за які купувався акрил та супутні матеріали.

В процесі підготовки необхідно:

  • ретельно вимити поверхню;
  • зняти стару емаль за допомогою болгарки і кола;
  • почекати поки осяде пил, за допомогою пилососа прибрати його з поверхні ванни;
  • вимити поверхню;
  • знежирити спеціальними засобами;
  • витерти насухо.

Якщо на поверхні ванни залишиться волога, нове покриття недостатньо добре ляже. Аналогічна ситуація спостерігається якщо неякісно виконати підготовку ванни до відновлення покриття. Через деякий час акрил відшаровується від старої поверхні.

Як наносити акрил?

Перед нанесенням акрилу потрібно підготувати суміш — змішати рідкий акрил і затверджувач, при бажанні можна додати кольоровий пігмент. Все ретельно перемішати і приступати до роботи — наливати акрил з верхньої частини ванної. Накопичену на дні ванни суміш потрібно розрівняти шпателем. Всі маніпуляції потрібно виконувати оперативно, але акуратно. Повільні дії призведуть до того, що акрил почне застигати, і всі зусилля будуть марними по оновленню чавунної ванни — реставрація власними силами призведе до негативного результату.

Обробленою ванною не можна користуватися мінімум 24 години. Акрил не має запаху, швидко висихає, відмінно маскує жовтизну та інші дефекти, що з’явилися з часом на старій ванні. При акуратному використанні оновлена ванна не втратить зовнішню привабливість протягом 10 років.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]