Відновлення ванн: прості поради як не потрапити на шахраїв.

 В інтернеті є багато сайтів, які пропонують подібні послуги. Відсоток тих, хто виконує свою роботу якісно мінімальний Як знайти справді професійних майстрів і бути впевненим у результаті?

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Ванна потріскала за кілька місяців після реставрації? Така ситуація виникає, якщо відновлення ванни було виконано без дотримання технології, з використанням неякісних матеріалів. Що робити, щоб після реставрації сантехніка виконувала свою функцію 10-15 років? Довіряти ванну лише професіоналам.

Поради, як вибрати компанію для реставрації ваннДля цього при першому вивчені пропозиції і знайомстві з компанією пройдіть чотири етапи:

 1. Запитайте про офіційну реєстрацію. 
 2. Отримайте адресу компанії, з’їздіть туди, щоб вразі чого було куди звертатися.
 3. Прочитайте відгуки в Google, Facebook, Youtube, на інших ресурсах. На сайті самої компаній відгуки можуть бути купленими, тому на них не потрібно орієнтуватися.
 4. Підпишіть офіційний договір, який матиме юридичну силу.

Якщо вам ніхто не надав інформації, гарантії, не підтвердив реєстрації, не розповів про етапи і тонкощі роботи, значить це компанія, яка виконає свою роботу неякісно і на довготривалий результат надіятися не варто. Ванна після роботи горе майстрів буде виглядати гарно, але потріскає за 3-4 місяці в кращому разі 1 рік. Якщо нема офіційного договору і офісу в разі проблем, ви не зможете нічого довести. Майстри змінять номер і ви їх не знайдете. 

Про непрофесіоналізм свідчать такі пусті обіцянки:

 • гарантія 10 років без конкретно вказаної назви засобу;
 • німецький матеріал, якого не існує;
 • покриття з частинками алюмінію, який очищує воду або засіб зі скловолокном.

Якщо в рекламі або на сайті є подібні твердження, ігноруйте такі пропозиції. Вони не мають нічого спільного з справжнім відновленням ванни. Чому таким компаніям вдається залучити клієнтів? Ріст популярності забезпечується використанням психологічних прийомів. Людям обіцяють бажане, демонструють красиву картинку без підтвердження. 

Як правильно проводиться відновлення ванн?

Від чого залежить якісний результат? Реставрація ванн має свої нюанси, правильне виконання яких забезпечує довготривалий термін експлуатації:

 • ретельна зачистка ванни кораловим кругом або наждачним папером, таким чином, щоб не перепалити поверхню;
 • обезжирення безпечним засобом;
 • дотримання температурного режиму під час сушки поверхні;
 • використання для покриття дорожчих якісних засобів.

Ванну металеву, акрилову, чавунну можна відновити двома способами;

 • емалювання з формування на поверхні шару товщиною 2-3 мм – ціна від 1400 грн;
 • заливка акрилом с утворенням покриття товщиною 7 мм – ціна від 2000 грн.

Перший спосіб дешевший і має менший термін експлуатації. Другий дорожчий, але підходить для довготривалого використання ванни.

Реставрацію ванни у Львові замовляйте у компанії «Люкс ванна», яка працює офіційно, надає всю необхідну документацію. Ви отримуєте детальне пояснення всього процесу, інформацію про дешевші і дорожчі методи відновлення, їх переваги і недоліки. Можете пересвідчитися в професіоналізмі, ознайомитися з реальними відгуками, які є на всіх ресурсах. Головна місія компанії – це задоволення потреб клієнтів. Тому професійні майстри не потребують особливої реклами з красивими словами і обіцянками. Найкращий інструмент просування – сарафанне радіо. Задоволені клієнти з радістю рекомендують компанію.Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 2 Оцiнки: 5]