На реставрацію ванни ціна залежить від множинних факторів. Багато в чому вартість виконання робіт залежить від того, планується самостійна реставрація чи з залученням професійного майстра. У другому випадку ціна буде вище, але у власника з’являється гарантія — ванна буде відремонтована якісно, з дотриманням всіх правил відновлення покриття та з використанням ефективних матеріалів.

Реставрація власними силами не завжди вдала, особливо якщо дилетант планує наносити на застарілу поверхню ванни рідкий акрил або встановлювати вкладиш. Ці методи реставрації вимагають певних навичок, без них процес не принесе бажаних результатів.

Реставрація ванни рідким акрилом

Спеціалізовані компанії воліють рідкий акрил — ним покривається ванна, реставрація таким способом дозволяє продовжити її експлуатацію на 10 років. Застосування акрилу має свої особливості:

  • Перед початком основного етапу потрібно очистити поверхню від забруднень. Ванну знежирюють спеціальними сумішами та ретельно висушують.
  • Акрил потрібно наносити зверху вниз, акуратно покриваючи всю поверхню ванни. Залишки рідкого полімеру, які накопичуються на дні, акуратно розрівнюють шпателем — необхідно домогтися ідеально рівного шару.
  • Нанесений акрил висихає протягом 24 годин — в цей час користуватися ванною не дозволяється.

Якщо відреставрувати ванну акрилом з балончика, термін її використання значно скорочується. Цей варіант не підходить для тих, хто вважає за краще отримати якісне і довговічне покриття з хорошими теплоізоляційними і візуальними характеристиками.

Акрилові вкладиші

В якості альтернативи рідкому акрилу можна розглядати акриловий вкладиш. Такий варіант ускладнюється тим, що не завжди можна купити вкладиш з параметрами, що ідеально підходять під внутрішні розміри ванни. Особливо це відноситься до ванн нестандартного формату.

Ціна на вкладиші залежить не тільки від форми та розмірів, але і виробника. Не потрібно купувати бюджетні вкладки, так як вони не витримують значних робочих навантажень, швидко втрачають функціональність — на них з’являються тріщини та відколи.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]