В результаті багаторічного використання ванни її емальована поверхня піддається впливу різних субстанцій, які негативно впливають на збереження емалі. Згубний вплив на поверхню ванни чинять хімічні реагенти для очищення водопровідних мереж, абразивні фракції чистячих засобів, речовини з вмістом хлору, інше. Результат впливу — емаль з плином часу стає тоншою, з’являється шорсткість, іржа. Виправити ситуацію допоможе реставрація залізної ванни з використанням акрилового вкладишу — один з декількох варіантів відновлення.

Переваги застосування акрилової вставки

Пластиковий вкладиш повинен відповідати за розміром внутрішньої частини ванни — це дуже важливий момент. Перед покупкою обов’язково точне вимірювання ванни, що допоможе придбати вставку з ідеальними параметрами. Недотримання правила призведе до неможливості установки вкладки всередину ванни.

Реставрація сталевих ванн акриловим вкладишем має ряд переваг:

  • доступно оновлення ванн різних конфігурацій;
  • поверхня вкладиша не жовтіє, стійка до появи іржі, не вбирає бруд;
  • ціна акрилового вкладишу доступна покупцям з різним рівнем достатку;
  • простота догляду-досить використовувати стандартні миючі засоби;
  • експлуатаційний термін якісного виробу становить 20 років;
  • демонструє відмінні теплоізоляційні характеристики, що забезпечує комфортне використання ванни в будь-який час року.

Всі вищеописані характеристики притаманні якісній акриловій вкладці, яка правильно встановлена. Завдяки акриловому вкладишу ваша стара металева ванна придбає привабливість нового аналога, але із значно меншими витратами, без необхідності демонтажу, витрат на вивезення і доставку.

Якщо виникають сумніви щодо якісного, самостійного виконання всіх етапів процесу, зверніться до професіоналів. Майстри з багаторічним досвідом реставрації металевих ванн виконують підготовку поверхні, встановлення вкладишу з дотриманням технологічного процесу. Це допоможе користуватися красивою, доглянутою ванною довгі роки.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]