Питань відносно реставрації ванн акрилом виникає безліч, насамперед у власників нерухомості, які планують оновити ванну, але не знають що краще — реставрація чи купівля нової ванни, а якщо замовляти реставрацію, то який матеріал повинен використовувати майстер. Багато хто цікавиться реставрацією ванни для того, щоб самостійно виконати процедуру — чи можливо розв’язати таку проблему без допомоги професіонала. Тож, спробуємо відповісти на всі запитання.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Що краще — реставрація акрилом чи купівля нової ванни?

Реставрація ванни акрилом робиться для відновлення емалевого покриття, яке з часом втратило свої візуальні та функціональні характеристики в результаті довготривалого використання. За допомогою реставрації можна якісно відновити внутрішнє покриття ванни, повернути йому приємну зовнішність. До того ж реставрація має кілька переваг в порівнянні з купівлею нової ванни:

  • ціна — відреставрувати дешевше ніж купити нову ванну, причому покупець переплачує не тільки за неї, а й за доставку, монтаж, заміну сантехніки для водовідведення;
  • надійність — ванни, які виготовлялись промисловим шляхом раніше, значно міцніші та надійніші за аналоги, які зараз продаються в сантехнічних магазинах;
  • якість — професійно виконані роботи по реставрації ванни дозволяють отримати чудовий результат, емаль більш якісна, ніж на поверхні ванн, пропонуємих сучасними виробниками;
  • дизайн — реставрація ванни дозволяє кардинально змінити її дизайн, додавши в рідкий акрил барвник, а придбати в магазині різнобарвну ванну майже неможливо.

Шар акрилу, нанесений на ванну, дозволяє збільшити її теплоізоляцію, якою не володіє нова ванна.

Як робиться реставрація ванн акрилом?

Перед тим як наносити акрил, поверхня ванни підлягає обробці — підготовчий процес, сприятливий отриманню гарного результату по завершенню процедури. Акрил ллється на внутрішню зону, що дало назву реставраційному способу «Наливна ванна».

Зручність полягає у відсутності демонтажу — робота здійснюється в домашніх умовах. Тривалість процедури — максимум 5 годин, мінімум 2 години. Результат — поверхня покрита товстим, твердим акриловим шаром. Він значно відрізняється від звичайного акрилу, який використовується при промисловому виробництві акрилових ванн. Міцна як камінь емаль, дозволяє використовувати ванну не менш 15-20 років.

Який матеріал краще використовувати?

Допускається використання акрилової емалі різних марок, адже вона не визначає якість реставрації — цей показник залежить від досвіду спеціаліста, дотримання послідовності процедури. Дотримуючись технології можна отримати чудовий результат з кожним рідким акрилом, запропонованим на вітчизняному ринку. Найпоширеніші марки в Україні:

  • Stacril Ecolor;
  • Plastall;
  • FINNACRYL;
  • Екованна.

При виборі виконавця акцентуйте увагу на його професіоналізмі і рекомендаціях, термін, на протязі якого майстер працює з рідким акрилом.

Чи можливо виконати реставрацію самостійно?

Для отримання гарного результату, потрібно мати навички роботи з акрилом. Якщо не впевнені в тім, що зможете виконати процедуру правильно, краще скористайтесь професійною допомогою. Для тих, хто хоче навчитися реставрувати ванни, рекомендуємо декілька разів подивитись це відео та вивчити рекомендації досвідчених майстрів.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]