Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Замов реставрацію ванн в нас. Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРИЙ РІДКИМ АКРИЛОМ — ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ НАЛИВНОГО АКРИЛУ

  Дуже багато людей мають в своїх будинках і квартирах чавунні ванни, і не збираються їх міняти. Це обумовлено тим, що вироби з чавуну неймовірно міцні та довговічні — сантехніка здатна служити вірою і правдою десятки років. Однак з плином часу чавунна ванна може втратити початковий привабливий вигляд, втратити частину функцій.

  Якщо так відбувається, зовсім не обов’язково міняти ванну на нову. Оптимальне рішення — реставрувати ванну акрилом. Це допоможе заощадити гроші і час на демонтаж та встановлення нового обладнання. Реставрацією ванн у Стрию займається наша компанія «Люкс Ванна». Ми допоможемо швидко і недорого відновити колишній блиск і продовжити термін служби ванни.

  РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ МЕТОДОМ НАЛИВНА ВАННА: ТЕХНОЛОГІЯ

  Метод реставрації ванни акрилом припускає використання того ж матеріалу, що і у акрилового вкладиша, але з нанесенням в рідкому вигляді.

  Замовити наливну ванну в Стрию хочуть багато, тому що вона підходить для всіх поширених ванн і душових піддонів. Спосіб популярний також через ціни — вона досить демократична. При цьому варто пам’ятати, що ціна наливної ванни залежить від розміру ванни і використовуваного матеріалу.

  Технологія нанесення така:

  За допомогою спеціальних інструментів він ретельно зачищає поверхню, щоб видалити іржу і створити не дуже глибокий рельєф на внутрішній поверхні виробу.

  Мийка та сушка. Після виконання зачистки в приміщенні буде пильно. Щоб усунути пил, необхідно обмити ванну і плитку навколо неї гарячою водою. Після цього потрібно дати їй висохнути.

  Знежирети поки майстер буде займатися реставрацією ванни методом наливна ванна, будуть утворюватися патьоки з бортиків. Тому потрібні матеріали, які допоможуть захистити покриття для підлоги. Найкраще використовувати полімерну плівку.Підготовка рідкого акрилу до нанесення. Майстер готує матеріал для подальшого використання. Готову емаль можна використовувати як тільки вона приймає консистенцію сметани.

  Безпосередня виливання акрилу в ванну. Насамперед фахівець заливає бортики, далі переходить до стінок, і тільки після цього наповнює дно.

  Як тільки всі роботи по реставрації ванни рідким акрилом закінчені, господар отримує вказівку чекати, поки матеріал висохне. Залежно від акрилу ванна буде сохнути 16-48 годин.

  Якщо ваша ванна застаріла, має непривабливий вигляд, настав час її оновити. Якщо ви замовите наливну ванну У Стрию від нашої компанії Люкс Ванна, отримаєте ідеальний результат!  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка — 10%

  [Загально: 82 Оцiнки: 4.9]
  [Загально: 82 Оцiнки: 4.9]

  Цены и методы реставрации

  ЭМАЛИРОВАНИЕ

  від 1700 грн.

  Эмалировка
  Бюджетный
  • Эмаль наносится кисточкой в 2 - 3 шара.
  • Толщина слоя: 0,3 - 0,5 мм.
  • Срок службы: до 1 року.
  • Гарантия : 3 месяца

  НАЛИВНАЯ ВАННА

  Від 2300 грн.

  Наливной

  Лучший и долговечный
  способ реставрации ванны.

  • Материал:              АКРИЛ
  • Толщина слоя:      1.2-7.2 мм
  • Срок службы:      15 лет  
  • Гарантия:      до 10 лет

  ВАННАЯ В ВАННОЙ

  Від 7000 грн.

  Наливной

  Самый дорогой

  • В старую ванну вклеивается новый вкладыш (Ванна в ванну).
  • Толщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Срок службы: 10 - 15 лет.
  • Гарантия: до 3 лет.

  Реставрация ванны всього за 3 шага

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Шаг 1

  Оформить заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Шаг 2

  Мастер сделает всю работу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Шаг 3

  Наслаждайтесь новой ванной

  Выбор реставрации

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Количество сделанных
  ванн

  img
  37+

  Количество
  работников

  img
  16

  Количество
  филиалов

  img
  2500+

  Количество проданных материалов

  Продажа материалов

  Еко ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил «Экованна» – это материал, который используют для восстановления поврежденных ванн. Благодаря своим свойствам, акрил самостоятельно растекается по поверхности ванны, создавая надежный и толстый слой. Таким образом, ванна приобретает совершенно новый, белоснежный и привлекательный внешний вид. Почему стоит покупать акрил «Экованна» Специалисты компании «Люкс Ванна» в своей практике активно используют наливной акрил «Экованна», ведь […]

  Stacril Ecolor
  наливной акрил

  Любая ванна с годами теряет свой привлекательный внешний вид. На нее влияет некачественная вода, механическое воздействие и длительное использование. Но сегодня можно с легкостью восстановить внешний вид старой ванны, сэкономив при этом внушительную сумму денег. Наливной акрил «Stacril Ecolor» – средство, которое поможет вам сделать это за кратчайшие сроки. Какие достоинства есть у «Stacril Ecolor» […]

  Рест Ванна
  наливной акрил

  Наливной акрил – идеальный материал для восстановления внешнего вида ванны. И если вы хотите обеспечить идеальный эффект, рекомендуем обратить внимание на акрил «Рестванна». Это профессиональное средство, которое позволит дать вашей ванне второй шанс. Вы сэкономите внушительную сумму и сможете пользоваться обновленной сантехникой еще много лет. Преимущества наливного акрила «Рестванна» Наливной акрил «Рестванна» – прекрасный выбор […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Связаться с нами