Дуже багато людей мають в своїх будинках і квартирах чавунні ванни, і не збираються їх міняти. Це обумовлено тим, що вироби з чавуну неймовірно міцні та довговічні – сантехніка здатна служити вірою і правдою десятки років. Однак з плином часу чавунна ванна може втратити початковий привабливий вигляд, втратити частину функцій.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Якщо так відбувається, зовсім не обов’язково міняти ванну на нову. Оптимальне рішення – реставрувати ванну акрилом. Це допоможе заощадити гроші і час на демонтаж та встановлення нового обладнання. Реставрацією ванн у Стрию займається наша компанія «Люкс Ванна». Ми допоможемо швидко і недорого відновити колишній блиск і продовжити термін служби ванни.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ МЕТОДОМ НАЛИВНА ВАННА: ТЕХНОЛОГІЯ

Метод реставрації ванни акрилом припускає використання того ж матеріалу, що і у акрилового вкладиша, але з нанесенням в рідкому вигляді.

Замовити наливну ванну в Стрию хочуть багато, тому що вона підходить для всіх поширених ванн і душових піддонів. Спосіб популярний також через ціни – вона досить демократична. При цьому варто пам’ятати, що ціна наливної ванни залежить від розміру ванни і використовуваного матеріалу.

Технологія нанесення така:

За допомогою спеціальних інструментів він ретельно зачищає поверхню, щоб видалити іржу і створити не дуже глибокий рельєф на внутрішній поверхні виробу.

Мийка та сушка. Після виконання зачистки в приміщенні буде пильно. Щоб усунути пил, необхідно обмити ванну і плитку навколо неї гарячою водою. Після цього потрібно дати їй висохнути.

Знежирети поки майстер буде займатися реставрацією ванни методом наливна ванна, будуть утворюватися патьоки з бортиків. Тому потрібні матеріали, які допоможуть захистити покриття для підлоги. Найкраще використовувати полімерну плівку.Підготовка рідкого акрилу до нанесення. Майстер готує матеріал для подальшого використання. Готову емаль можна використовувати як тільки вона приймає консистенцію сметани.

Безпосередня виливання акрилу в ванну. Насамперед фахівець заливає бортики, далі переходить до стінок, і тільки після цього наповнює дно.

Як тільки всі роботи по реставрації ванни рідким акрилом закінчені, господар отримує вказівку чекати, поки матеріал висохне. Залежно від акрилу ванна буде сохнути 16-48 годин.

Якщо ваша ванна застаріла, має непривабливий вигляд, настав час її оновити. Якщо ви замовите наливну ванну У Стрию від нашої компанії Люкс Ванна, отримаєте ідеальний результат![Загально: 38 Оцiнки: 5]