Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРИЙ РІДКИМ АКРИЛОМ – ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ НАЛИВНОГО АКРИЛУ


  Дуже багато людей мають в своїх будинках і квартирах чавунні ванни, і не збираються їх міняти. Це обумовлено тим, що вироби з чавуну неймовірно міцні та довговічні – сантехніка здатна служити вірою і правдою десятки років. Однак з плином часу чавунна ванна може втратити початковий привабливий вигляд, втратити частину функцій.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Якщо так відбувається, зовсім не обов’язково міняти ванну на нову. Оптимальне рішення – реставрувати ванну акрилом. Це допоможе заощадити гроші і час на демонтаж та встановлення нового обладнання. Реставрацією ванн у Стрию займається наша компанія «Люкс Ванна». Ми допоможемо швидко і недорого відновити колишній блиск і продовжити термін служби ванни.

  РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ МЕТОДОМ НАЛИВНА ВАННА: ТЕХНОЛОГІЯ

  Метод реставрації ванни акрилом припускає використання того ж матеріалу, що і у акрилового вкладиша, але з нанесенням в рідкому вигляді.

  Замовити наливну ванну в Стрию хочуть багато, тому що вона підходить для всіх поширених ванн і душових піддонів. Спосіб популярний також через ціни – вона досить демократична. При цьому варто пам’ятати, що ціна наливної ванни залежить від розміру ванни і використовуваного матеріалу.

  Технологія нанесення така:

  За допомогою спеціальних інструментів він ретельно зачищає поверхню, щоб видалити іржу і створити не дуже глибокий рельєф на внутрішній поверхні виробу.

  Мийка та сушка. Після виконання зачистки в приміщенні буде пильно. Щоб усунути пил, необхідно обмити ванну і плитку навколо неї гарячою водою. Після цього потрібно дати їй висохнути.

  Знежирети поки майстер буде займатися реставрацією ванни методом наливна ванна, будуть утворюватися патьоки з бортиків. Тому потрібні матеріали, які допоможуть захистити покриття для підлоги. Найкраще використовувати полімерну плівку.Підготовка рідкого акрилу до нанесення. Майстер готує матеріал для подальшого використання. Готову емаль можна використовувати як тільки вона приймає консистенцію сметани.

  Безпосередня виливання акрилу в ванну. Насамперед фахівець заливає бортики, далі переходить до стінок, і тільки після цього наповнює дно.

  Як тільки всі роботи по реставрації ванни рідким акрилом закінчені, господар отримує вказівку чекати, поки матеріал висохне. Залежно від акрилу ванна буде сохнути 16-48 годин.

  Якщо ваша ванна застаріла, має непривабливий вигляд, настав час її оновити. Якщо ви замовите наливну ванну У Стрию від нашої компанії Люкс Ванна, отримаєте ідеальний результат!  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 82 Оцiнки: 4.9]
  [Загально: 82 Оцiнки: 4.9]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами