Наливний акрил SIPO FLEX застосовується для відновлення ванн у побутових умовах. Матеріал наноситься методом наливу, дозволяючи усунути потертості, відколи та подряпини. Засіб відповідає міжнародним стандартам якості, підходить для реставрації акрилових, сталевих та чавунних ванн. Наливний акрил цієї фірми відрізняється стійкістю до механічного впливу, що гарантує міцність та довговічність відновленої сантехніки. Виробник заявляє, що при дотриманні технології нанесення акрил протримається на відреставрованій ванні до 25 років.

Матеріал від SIPO FLEX зручний у роботі. Незважаючи на високу густоту, він має гарну еластичність. Акрил рівно лягає на поверхню, добре розтікається, утворюючи досить товстий шар навіть на краях ванни. Працювати з матеріалом просто, впораються навіть ті, хто не займається професійно реставрацією. Час повного висихання акрилу залежить від температури повітря і становить середньому 16-24 години.

Особливості використання та переваги SIPO FLEX

При використанні рідкого наливного акрилу SIPO FLEX вдається отримати щільний шар, який добре приховує просвіти та нерівності. Серед переваг матеріалу можна виділити такі:

  • відсутність різкого запаху;
  • наявність сертифікатів про екологічну безпеку;
  • відсутність бульбашок повітря і патьоків при нанесенні матеріалу;
  • відмінний підсумковий результат, біла та глянсова поверхня, стійка до впливу хімічних речовин;
  • нетоксичність, повна безпека для людей, тварин, довкілля;
  • оптимальне співвідношення ціна/якість;
  • антибактеріальний склад.

Застосування наливного акрилу Сипо Флекс не вимагає використання додаткового інструменту, що вирівнює, так як вже в процесі роботи утворює ідеально рівне покриття.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

Виробник Росія.
Час висихання 24 Години⠀

Без запаху⠀⠀⠀⠀⠀

Ціна ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1.5 – 3 кг = 1200 грн

1.7 – 3.5 кг = 1350 грн

[Загально: 3 Оцiнки: 5]