Утеплення ванної кімнати ✔️ компанія Lux Vanna

Ванна кімната — приміщення, в якому завжди має бути тепло і затишно, що забезпечить комфорт дорослим та дітям під час гігієнічнічних процедур. Прохолода та вологість з’являються у ванній кімнаті з вини тонких стін, недостатньо якісної теплоізоляції. Для виправлення цієї ситуації достатньо невеликих фінансових витрат та трохи вільного часу і бажання створити у ванній кімнаті мікроклімат, комфортний для банних процедур.

Дуже часто планування квартир влаштоване таким чином — одна зі стін ванної кімнати виходить на сходову клітку, що призводить до швидкого втрачання тепла — приміщення насичується вологою та холодним повітрям. У таких випадках слід утеплювати приміщення зсередини. Для реалізації цієї мети варто використати один з трьох утеплювачів — пінопласт, мінеральну вату або коркову теплоізоляцію.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Підготовка до утеплення стін

Частіше за все утеплення ванної кімнати проводиться з використанням пінопласту. Користувачам цей матеріал сподобався з декількох причин:

  • недорого коштує;
  • має невелику масу;
  • простий в роботі, не потребує спеціальних навиків.

Крім листів пінопласту знадобиться спеціальний клей, фінішна шпаклівка, гумовий і будівельний ножі, шпателі, струна та ножівка по гіпсокартону.

Перш ніж приступати до утеплення стін, потрібно провести ряд підготовчих робіт. Стіни потрібно очистити від забруднень і провести демонтаж старої плитки (або інших оздоблювальних матеріалів). Після того як стіни повністю очищені від плитки їх гарантують. Під час грунтування поверхонь рекомендується нанести спеціальний монтажний розчин — дозволяє захистити поверхню від вологи і вирівняти її.

Утеплення стін

Далі можна приступати до приготування клейового розчину. Наносити його на листи пінопласту потрібно за допомогою спеціального зубчастого шпателя. На стіни кріпити пінопласт слід дуже акуратно, при цьому трохи натискаючи на його поверхню.

Для того щоб закріпити пінопласт на стінах і забезпечити його рівномірне склеювання, обов’язково потрібно прокатати його гумовим валиком. При цьому потрібно пам’ятати — листи пінопласту крихкі, при необережному поводженні легко розкришуються.

Остаточний етап утеплення стін — обробка фінішною шпаклівкою. Обов’язково шпаклівка захищається наждачним папером і обробляється лаком.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]