Існує розповсюджена думка — ванна після реставрації потребує спеціального догляду. На теренах інтернету активно обговорюються спеціальні засоби, які нібито потрібно використовувати при догляді за відновленою поверхнею ванни. Цей факт та застереження відносно вкрай дбайливого, копіткого догляду насторожує громадян, які замислюються над замовленням реставрації ванни. Це хибні міркування — за ванною після реставрації потрібен аналогічний догляд, що і до виконання процедури.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому ванна втрачає привабливість?

Проблема в тому що мало хто знає який саме догляд потрібен акриловій ванні. Ні один постачальник сантехніки на український ринок не додає до ванн інструкції відносно правильного догляду за ними. Багатьом здається — правильно доглядати за ванною можна за допомогою таких же засобів, що використовувалися 30-40 років назад. В нашій практиці траплялись такі випадки, коли господині мили ванни різноманітними кислотами. Багато господинь рахують — традиційним засобом для догляду для ванни є чистячі речовини з абразивною текстурою.

Це в корні неправильна думка — вони знищують глянець емалі, після їх використання з’являються подряпини. Більш дбайливими, сучасними аналогами таких засобів є:

  • рідкий Доместос:
  • Туалетне каченя;
  • Сіліт та інші.

Але доглядати ними за ванними неприпустимо. Чому? Тому що ці засоби відмінно підходять для раковин та унітазів, але руйнують емаль ванної.

Догляд за ванною після реставрації

В результаті неправильного догляду ванна експлуатується значно менший термін, ніж могла б використовуватись при коректному піклуванні. Для того щоб повернути ванні охайний вигляд достатньо розчинити у невеликій кількості теплої води пральний порошок, і вимити її цим розчином. По завершенню процедури потрібно насухо протерти поверхню. Це і є правильний догляд за ванною, незалежно від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Після реставрації поверхня не стане більш ніжною — просто за нею потрібно правильно доглядати. Дотримуйтесь рекомендацій по догляду за ванною, і тоді вона на протязі довгого часу буде блискучою та білосніжною.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 1 Оцiнки: 5]