Відновлення чавунної ванни — бюджетна альтернатива придбанню нової. Чавунні ванни надійні і довговічні, але їх покриття з часом втрачає свою привабливість — з’являється іржа, жовтизна, плями від різних хімічних складів. Повернути колишню привабливість ванній можна без придбання, скориставшись рекомендаціями фахівців. Причому виконати процедуру доступно самостійно, без залучення майстрів.

Відновлення чавунних ванн — переваги

Власники нерухомості, які обрали відновлення чавунних ванн, а не придбання нових, отримують такі переваги:

  • Економія сімейного бюджету — придбання нової ванни обійдеться у рази дорожче, ніж емалі, акрилу, вкладишу, за допомогою яких виконується оновлення.
  • Виконання процесу можливо власними силами-якщо відновлювати ванну за допомогою емалі, можна виконати все самостійно. Застосування акрилу може викликати труднощі-краще довірити оновлення професіоналам.
  • При ремонті виключені витрати на демонтаж ванни, транспортні витрати з вивезення старої та доставки Нової. Власник нерухомості не витрачає час на пошуки транспорту та інші супутні заходи.

Оновлені ванни можуть експлуатуватися ще протягом 5-10 років, після чого процедуру повторюють.

Недоліки оновлення

Найчастіше недоліки поновлення ванни пов’язані з недотриманням технологічної процедури, коли вона виконується власноруч. Власники нерухомості не завжди купують якісні емалі, не виконують (або виконують неякісно) підготовчі роботи. У підсумку — результат зовсім не той, який очікувався.

Якщо хочете відновити чавунну ванну за допомогою акрилу, скористайтеся сервісом досвідчених майстрів. При самостійному оновленні дотримуйтесь регламенту виконання робіт, не нехтуйте рекомендаціями щодо ретельної підготовки внутрішньої поверхні ванни. Використовуйте рідкий акрил, а не з балончиків-розпилювачів. Наливний акрил здатний замаскувати всі дефекти чавунної ванни, той, що розпорошується — ні.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 1 Оцiнки: 5]