Реставрація ванн рідким акрилом, емаллю — бюджетна альтернатива заміни старої ванни на нову. Процедура популярна, може виконуватися як самостійно, так і з залученням співробітників спеціалізованої організації. При самостійному виконанні користувачеві потрібно вибрати емаль чи рідкий акрил — ціна матеріалів значно відрізняється. Але не тільки за вартістю матеріали відрізняються один від одного.

Основні відмінності рідкого акрилу від емалі

Емаль коштує дешевше, але і термін експлуатації відновленої ванни менше. Працювати з емаллю складніше через наявність неприємного запаху — потрібне використання засобів захисту (респіратора). Може застосовуватися для ремонту чавунних, металевих ванн.

Перш ніж рідкий акрил для ванн купити, слід вивчити його переваги по відношенню до емалі:

  • універсальність — рідким акрилом прекрасно відновлюються ванни всіх видів (акрилові, чавунні, металеві);
  • відсутність неприємного запаху — працювати з акрилом більш безпечно для здоров’я людини ніж з емаллю;
  • мінімальний термін використання відновленої ванни рідким акрилом — 10 років;
  • акрил полімеризується протягом 24 годин, після чого ванною можна користуватися в стандартному режимі;
  • досить нанесення одного шару — акрил прекрасно маскує дефекти, що виникли на поверхні в результаті її використання.

Рідка емаль поступається акрилу по функціональності та терміну експлуатації. Ціна на рідку емаль для ванни практично у 2 рази нижче, що привертає до неї увагу користувачів, які хочуть відновити зношене покриття.

Незважаючи на те, що акрил коштує дорожче, спеціалізовані компанії вважають за краще відновлювати чавунні, металеві, акрилові ванни з його допомогою, гарантуючи високу якість реставрації та тривалий термін експлуатації нового покриття. Для практичних користувачів вибір очевидний — рідкий акрил за всіма параметрами, за винятком вартості, перевершує емаль. Його і потрібно купувати для реставрації ванни, незалежно від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]