Відновлення чавунних ванн актуально для тих, хто хоче обійтися мінімальними витратами і при цьому, отримати прекрасний результат. Можна розглянути в якості альтернативи емаль, якщо на рідкий акрил для ванн ціна здається вам занадто високою. Перш ніж вибирати той чи інший матеріал, потрібно вивчити, які переваги отримаєте, застосовуючи рідкий акрил.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Переваги акрилу

Рідкий акрил — сучасний матеріал, який доцільно застосовувати для реставрації ванн з чавуну, сталі, акрилу. Список основних переваг матеріалу:

  • не має запаху, що дає можливість працювати з рідким акрилом без застосування спецзасобів;
  • зносостійкий, витримує значні робочі навантаження;
  • покриття володіє відмінними теплоізоляційними характеристиками;
  • швидко висихає — достатньо 24 годин після завершення реставрації, і ванною можна користуватися за призначенням;
  • відмінні зовнішні характеристики — полімеризований акрил ідеально гладкий, блискучий.

Купити рідкий акрил для ванн можна за різною вартістю, але перш ніж купувати матеріал за мінімальною ціною, подумайте чи зможе він задовольнити ваші вимоги по міцності, візуальної привабливості, іншим характеристикам.

Перш ніж використовувати рідкий акрил для чавунних ванн, поверхню потрібно ретельно обробити — очистити від забруднень, прибрати стару емаль, знежирити спеціальними засобами, ретельно висушити. Демонтувати ванну не потрібно. Чим краще проведений підготовчий етап, тим краще акрил ляже на внутрішню поверхню ванни.

Акрил наноситься на поверхню ванни, починаючи з бортиків, поступово опускаючись вниз. У роботі потрібно використовувати гумовий шпатель — застосовується для розрівнювання акрилу. Особливо ретельно слід виконувати процедуру на дні ванни. Сюди акрил стікає з стінок, не потрібно допускати надлишку матеріалу на дні ванної, інакше реставрація буде неакуратною. Після нанесення акрилу користуватися ванною не можна протягом 24 годин — цей час необхідно для повного застигання матеріалу. Період полімеризації може бути більше або менше, в залежності від температури в приміщенні.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

[Загально: 0 Оцiнки: 0]