Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Відновлення ванни у Новому Роздолі: наливний акрил чи емаль, що вибрати?

  Реставрація ванн у Новому Роздолі – це відновлення покриття наливним акрилом або емаллю. Ремонт проводять в три етапи. Поверхню шліфують, що дозволяє усунути зовнішні дефекти. Очищають від пилу и забруднень. Знежирюють, шпаклюють тріщини і нерівності. Далі сушать будівельним феном і заливають наливний акрил. Емаль наносять пензликом. Після висихання на протязі 24-48 годин ванну можна використовувати.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Який метод вибрати для відновлення ванни у Новому Роздолі?

  Для реставрації найкраще підходить наливний акрил, адже він повертає ванні ідеальний вигляд. Після відновлення сантехніка не відрізняється від нової. Цей метод має такі переваги:

  • перед роботою не потрібно проводити демонтаж плитки, меблів;
  • матеріал добре зчіплюється з поверхнею і забезпечує стійкість до механічного впливу;
  • ванна буде виконувати свою функцію на протязі 10-20 років;
  • вода довго залишається теплою завдяки низькій теплопровідності;
  • реставрація займає 5-6 годин;
  • на поверхні формується шар, товщиною 1-2 мм;
  • ванна залишається білою незалежно від того, як часто нею користуються;
  • для догляду достатньо засобу для цього типу матеріалу.

  Реставрацію ванни у Новому Роздолі вибирайте в тому випадку, якщо ви постійно користуєтеся сантехнікою і не плануєте її міняти. Цей матеріал дозволяє отримати ще кілька десятків років експлуатації.

  Емалювання – дешевший спосіб відновлення ванни. Цей метод відрізняється використанням емалі, яку наносять пензликом в 2-3 шари. Товщина покриття 0,3 – 0,5 мм. Якщо порівнювати з наливним акрилом, емаль менш стійка до механічних пошкоджень і тримається лише кілька років за умови делікатного використання. Гарантія всього 3 місяці. Для порівняння при використанні наливного акрилу гарантійний термін 10-20 років, залежно від вибраного матеріалу. Вибирайте емалювання в тому випадку, якщо ви хочете швидко відновити ванну і плануєте невдовзі ремонт або продаж житла.

  Де замовити відновлення ванни у Новому Роздолі?

  Реставрацією займається компанія “Люкс Ванна”. Серед переваг звернення слід відзначити можливість вибрати оптимальний спосіб ремонту залежно від бюджету та потреб. Компанія надає послуги в будь-якому населеному пункті, має 16 філіалів. Можна домовитися про виїзд за вашою адресою.

  Реставрація ванн у Стебнику: які матеріали використати?

  Найкращим методом відновлення ванн у Стебнику є використання наливного акрилу. Після його нанесення поверхня стає рівною, білосніжною. Ви зможете використовувати свою сантехніку ще 10-20 років без заміни і ремонту. Але як досягти такого ефекту? В першу чергу, не потрібно самостійно намагатися відновити ванну. Тільки майстри мають потрібне обладнання, знають всі тонкощі і вміють реставрувати поверхню за 5-6 годин. Якісне виконання потребує досвіду, підбору матеріалу, дотримання технології шліфування, температурного режиму. Реставрацію ванни у Стебнику замовляйте у компанії “Люкс Ванна”.

  Який матеріал вибрати для відновлення?

  Є два варіанти відновлення акрилом, які відрізняються ціною і експлуатаційним ресурсом. Економний спосіб – це використання дешевшого акрилу. Поверхню зачищають наждачним папером. Для висихання потрібно 48 годин при температурі 20 градусів. Гарантійний термін – 1 рік, а експлуатаційний – 5-7 років.

  Преміум варіант відновлення ванни у Стебнику має такі особливості і переваги:

  • для зачистки використовують дорогий абразивний круг;
  • поверхню знежирюють двічі, щоб засіб краще вчепився;
  • акрил сохне 24 години;
  • покриття тримається 10 років, гарантія – 2 роки.

  Для знежирення стандартно беруть суміш соди і засобу для миття посуду. Преміум варіант відновлення відбувається з використанням спеціального хімічного засобу, підібраного під тип поверхні.

  Є кілька видів акрилу, який найчастіше використовують майстри. Якість цих засобів доведена практикою. Адже саме завдяки професійному підбору матеріалів майстрам вдалося провести до 12 000 реставрацій за 8 років.

  Після відновлення ванни у Стебнику на поверхні формується шар товщиною 1-7 мм захищає сантехніку від падіння твердих предметів, появи нальоту і жовтизни. Якщо, дотримуватися рекомендацій майстрів, покриття буде довго зберігати вигляд.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 1 Оцiнки: 5]
  [Загально: 1 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами