Реставрація ванн у Новому Роздолі – це відновлення покриття наливним акрилом або емаллю. Ремонт проводять в три етапи. Поверхню шліфують, що дозволяє усунути зовнішні дефекти. Очищають від пилу и забруднень. Знежирюють, шпаклюють тріщини і нерівності. Далі сушать будівельним феном і заливають наливний акрил. Емаль наносять пензликом. Після висихання на протязі 24-48 годин ванну можна використовувати.

Який метод вибрати для відновлення ванни у Новому Роздолі?

Для реставрації найкраще підходить наливний акрил, адже він повертає ванні ідеальний вигляд. Після відновлення сантехніка не відрізняється від нової. Цей метод має такі переваги:

 • перед роботою не потрібно проводити демонтаж плитки, меблів;
 • матеріал добре зчіплюється з поверхнею і забезпечує стійкість до механічного впливу;
 • ванна буде виконувати свою функцію на протязі 10-20 років;
 • вода довго залишається теплою завдяки низькій теплопровідності;
 • реставрація займає 5-6 годин;
 • на поверхні формується шар, товщиною 1-2 мм;
 • ванна залишається білою незалежно від того, як часто нею користуються;
 • для догляду достатньо засобу для цього типу матеріалу.

Реставрацію ванни у Новому Роздолі вибирайте в тому випадку, якщо ви постійно користуєтеся сантехнікою і не плануєте її міняти. Цей матеріал дозволяє отримати ще кілька десятків років експлуатації.

Емалювання – дешевший спосіб відновлення ванни. Цей метод відрізняється використанням емалі, яку наносять пензликом в 2-3 шари. Товщина покриття 0,3 – 0,5 мм. Якщо порівнювати з наливним акрилом, емаль менш стійка до механічних пошкоджень і тримається лише кілька років за умови делікатного використання. Гарантія всього 3 місяці. Для порівняння при використанні наливного акрилу гарантійний термін 10-20 років, залежно від вибраного матеріалу. Вибирайте емалювання в тому випадку, якщо ви хочете швидко відновити ванну і плануєте невдовзі ремонт або продаж житла.

Де замовити відновлення ванни у Новому Роздолі?

Реставрацією займається компанія “Люкс Ванна”. Серед переваг звернення слід відзначити можливість вибрати оптимальний спосіб ремонту залежно від бюджету та потреб. Компанія надає послуги в будь-якому населеному пункті, має 16 філіалів. Можна домовитися про виїзд за вашою адресою.

Реставрація ванн у Стебнику: які матеріали використати?

Найкращим методом відновлення ванн у Стебнику є використання наливного акрилу. Після його нанесення поверхня стає рівною, білосніжною. Ви зможете використовувати свою сантехніку ще 10-20 років без заміни і ремонту. Але як досягти такого ефекту? В першу чергу, не потрібно самостійно намагатися відновити ванну. Тільки майстри мають потрібне обладнання, знають всі тонкощі і вміють реставрувати поверхню за 5-6 годин. Якісне виконання потребує досвіду, підбору матеріалу, дотримання технології шліфування, температурного режиму. Реставрацію ванни у Стебнику замовляйте у компанії “Люкс Ванна”.

Який матеріал вибрати для відновлення?

Є два варіанти відновлення акрилом, які відрізняються ціною і експлуатаційним ресурсом. Економний спосіб – це використання дешевшого акрилу. Поверхню зачищають наждачним папером. Для висихання потрібно 48 годин при температурі 20 градусів. Гарантійний термін – 1 рік, а експлуатаційний – 5-7 років.

Преміум варіант відновлення ванни у Стебнику має такі особливості і переваги:

 • для зачистки використовують дорогий абразивний круг;
 • поверхню знежирюють двічі, щоб засіб краще вчепився;
 • акрил сохне 24 години;
 • покриття тримається 10 років, гарантія – 2 роки.

Для знежирення стандартно беруть суміш соди і засобу для миття посуду. Преміум варіант відновлення відбувається з використанням спеціального хімічного засобу, підібраного під тип поверхні.

Є кілька видів акрилу, який найчастіше використовують майстри. Якість цих засобів доведена практикою. Адже саме завдяки професійному підбору матеріалів майстрам вдалося провести до 12 000 реставрацій за 8 років.

Після відновлення ванни у Стебнику на поверхні формується шар товщиною 1-7 мм захищає сантехніку від падіння твердих предметів, появи нальоту і жовтизни. Якщо, дотримуватися рекомендацій майстрів, покриття буде довго зберігати вигляд.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]