Якщо у вас стара ванна, яка втратила первісний вигляд, не обов’язково її викидати. Ситуацію врятує покриття ванн акрилом в Києві. Матеріал усуває всі дефекти і повертає сантехніці білосніжність, гладкість і чистоту. Навіть, якщо ванна знаходилася в експлуатації 20 років, акрил здатний відновити покриття.

Чому варто вибирати в Києві реставрацію ванн акрилом?

Сантехніка постійно знаходиться під впливом зовнішніх чинників:

  • вода поганої якості;
  • механічні ушкодження;
  • необережне поводження;
  • активне використання.

Навіть нова сантехніка може не витримати постійної експлуатації і втратити білосніжність. Не рідко на поверхні з’являється іржа. Від усіх цих неприємних явищ врятує реставрація ванн акрилом в Києві.

Після відновлення поверхня зберігає білизну протягом тривалого часу незалежно від дії зовнішніх чинників, зазначених вище. Навіть хімічні засоби не здатні пошкодити поверхню. Для догляду досить спеціального засобу для і м’якої губки. Єдиний момент, не варто використовувати металевий скребок, він може пошкодити покриття. Завдяки формуванню на поверхні шару завтовшки 2-7 мм, ванна не потріскається навіть від удару важкого предмета.

Акрил підходить для використання в будинку, де є діти або люди, схильні до алергічних реакцій. Він не токсичний, не утворює неприємного запаху при нагріванні. Відноситься до найбільш безпечним засобам для відновлення, за умови використання перевірених сертифікованих матеріалів.

Де замовити в Києві реставрацію ванн акрилом?

Отримати всі переваги і бути впевненими в результаті, можна тільки в тому випадку, якщо правильно підібрати компанію. Реставрацію ванн акрилом в Києві можна замовити в «Люкс Ванна». Головний плюс компанії – офіційна діяльність і підписання з кожним клієнтом договору. В результаті ви отримуєте гарантію, яка є законним документом.

Компанія пропонує різні варіанти відновлення, можливість підібрати оптимальне рішення в залежності від вашого бюджету. Всю додаткову інформацію ви можете дізнатися на сайті або по телефону.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]