Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Професійна реставрація чавунної ванни в Івано-Франківську

  Якщо ваша ванна настільки неприваблива, що водні процедури стали нестерпними, потрібно щось змінювати! Ми пропонуємо вам чудову послугу – реставрація чавунної ванни Івано-Франківськ, результат якої вас приємно здивує. Спеціалісти компанії «Люкс Ванна» оновлять сантехніку швидко, якісно і за доступну ціну.

  Які матеріали використовують для реставрації чавунної ванни в Івано-Франківську

  Реставрація чавунної ванни проводиться за допомогою однієї із двох речовин – наливного акрилу або емалі. Вибір тієї, яка підходить найбільше, ми залишаємо за нашими клієнтами. Але, звичайно, перед цим проводимо детальну консультацію. Коротко розповімо вам про переваги та недоліки кожного із матеріалів для реставрації:

  • Наливний акрил. Наноситься на поверхню ванни товстим шаром, рівномірно розподіляється без сторонньої допомоги, екологічно безпечний. Нанесений на поверхню ванни акрил зможе прослужити 10 років, але ціну така послуга має трохи більшу.
  • Емаль. Наноситься за допомогою пензлика доволі тонким шаром, безпечна у використані. Коштує такий ремонт дешевше, а термін експлуатації складатиме приблизно 1-3 роки.

  Обидва способи, якими проводиться реставрація чавунної ванни Івано-Франківськ, наші клієнти обирають доволі часто, адже приходять до нас із різними потребами.

  Етапи реставрації ванн

  Реставрацію ванни будь-який майстер нашої компанії виконує за 4-5 годин. Для початку він знімає з поверхні старе покриття, потім очищає її та знежирює. Останній і найцікавіший етап – це нанесення акрилу або емалі, після чого поверхня має сохнути від 24 до 48 годин.

  Реставрація чавунної ванни Івано-Франківськ проводиться прямо у вашому будинку. В процесі не створюється зайвого шуму, тому ви не створите клопотів вашим сусідам. Звертайтесь до нас і переконайтесь в нашому професіоналізмі!

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 0 Оцiнки: 0]
  [Загально: 0 Оцiнки: 0]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами