Послуги компанії Люкс Ванна — професійна реставрація чавунної ванни з гарантією 2 роки та терміном експлуатації до 15 років. Наші майстри відповідально відносяться до поставленного завдання, виконують роботи з дотриманням регламентованого технологічного процесу, що дозволяє отримати відмінний результат — стара ванна виглядає як нова, щойно придбана в спеціалізованому магазині.

Як реставруємо?

Реставрація чавунних ванн складається з декількох етапів, на кожному з них майстер дотримується певних правил:

  • Підготовка ванни до реставрації — вона ретельно миється, з її поверхні за допомогою дрібнозернистого шліфувального паперу видаляється бруд, жирові відкладення. Шліфувальний процес допомагає надати поверхні шороховатості, що позитивно відображається на адгезії нової фарби з старим покриттям. Ванна миється, насухо протирається чистою та сухою серветкою.
  • Наносимо на поверхню ванни рідкий акрил — матеріал, який дозволяє перетворити стару на нову. Наші майстри використовують тільки якісні матеріали, а не найдешевші, які не дозволяють отримати бажаний результат.

Спеціалісти Lux Vanna завжди попереджають клієнтів про необхідність дотримання правил використання ванни після реставрації. Зокрема, користуватися ванною можна по закінченню 24-48 годин після нанесення акрилу — цього часу достатньо для повного висихання покриття.

Чому клієнти обирають реставрацію ванни?

Відновити ванну простіше за все методом реставрації — ціна чавунної ванни нової у кілька разів вище, ніж оплата послуг наших майстрів. Переваги реставрації полягають у:

  • відсутності демонтажу — спеціалісти виконують весь обсяг робіт за місцем розташування ванни;
  • ефективності методики — рідкий акрил заповнює найдрібніші тріщини, відколи старого покриття;
  • оперативності виконання робіт — майстри працюють швидко, але акуратно і якісно;
  • довготривалості використання нового покриття — при дотриманні правил експлуатації чавунна ванна прослужить ще 15 років;
  • економічній доцільності — реставрація актуальна для практичних клієнтів.

Звертайтесь до нашого менеджера, замовляйте послугу, і спеціалісти швидко відгукнуться на ваше звернення. Ми обслуговуємо клієнтів з багатьох регіонів України, маємо розгалуженну структуру, гарантуємо якість та швидкість виконання робіт.

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%