Компанія Люкс Ванна рекомендує реставрацію металевої ванни, як більш практичну та економічну альтернативу придбанню нової. Відремонтувати стару ванну, придати її зовнішньому вигляду привабливість — не проблема, коли за справу візьмуться спеціалісти з багаторічним досвідом. Наші майстри досконало виконають весь обсяг робіт, що перетворить стару металеву ванну на нову. Замовлення на реставрацію металевих ванн приймаємо від клієнтів зі Львова та мешканців інших регіонів України, де розташовані наші філії.

Які матеріали використовуємо?

При реставрації металевих ванн майстри використовують акрил — матеріал, який на практиці довів доцільність застосування для таких робіт. Переваги акрилової фарби:

  • легке нанесення, що скорочує тривалість робіт;
  • низька теплопровідність, за рахунок чого вода у ванній повільніше охолоджується;
  • при правильному застосуванні внутрішня поверхня ванної буде ідеально рівною і гладкою;
  • довготривалість використання.

Для досягнення бажаного результату потрібно дотримуватися деяких правил. Людина, яка ніколи не мала справи з акрилом, не може з першого разу виконати все вірно, що негативно вплине не тільки на зовнішній вигляд відреставрованої ванни, але і на термін її використання.

Як відбувається відновлення?

Реставрація металевих ванн — процес, який складається з двох основних етапів:

  • Підготовчий — знежирення, промивання і просушування поверхні, місця глибоких подряпин та відшарування емалі зачищаються, а потім шпаклюються спеціальними сумішами.
  • Нанесення акрилової фарби.

Період між нанесенням фарби і первинним використанням ванни становить 24-48 годин.

Зверніть увагу — наші майстри не будуть демонтувати ванну для відновлення її внутрішньої поверхні. Всі роботи виконуються за місцем проживання замовника. Це значна перевага на користь реставрації сталевої ванни — клієнт звільняється від турбот по демонтажу, вивезенню ванни, а потім доставці та установці. Ці міроприємства потребують додаткового часу та фінансових витрат.

Виникли питання? Задайте їх менеджеру Lux Vanna, зв’язавшись за контактним номером телефону. Він аргументовано відповість на всі ваші запитання. Чекаємо на ваше замовлення!

Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

При замовленні до кінця тижня знижка – 10%