Відновлення ванн в Києві передбачає використання наливної акрилу або емалі. Емалювання відрізняється доступною вартістю. Мінус цієї технології в невеликому терміні експлуатації – 1-3 роки. Якщо ви плануєте постійно користуватися ванною і хочете довго насолоджуватися чистотою, блиском і білосніжні, вибирайте для відновлення наливний акрил.

Методи реставрації акрилових ванн в Києві

Преміум варіант відновлення має такі особливості:

  • використання дорого акрилу;
  • обробка поверхні кораловим кругом;
  • подвійне знежирення.

В результаті на поверхні формується шар, товщина якого до 7 мм. Покриття зберігає білий колір і блиск при постійній експлуатації. Чи не боїться механічних пошкоджень, не дряпається. Має експлуатаційний ресурс 10 років.

Економ варіант реставрації ванн в Києві – це застосування більш дешевого акрилу. Замість коралового кола для зачистки поверхні використовується наждачний папір. Знежирення проводиться один раз. Незважаючи на деякі відмінності, технологія передбачає ретельне очищення, дотримання температурного режиму, що дозволяє досягти тривалого експлуатаційного ресурсу – 5-7 років.

Які плюси акрилу?

Незалежно від вартості, матеріал відмінно зчіплюється з поверхнею ванни і не деформується під впливом зовнішніх факторів. Якщо попередньо зашпаклювати тріщини, то після заливки вдасться отримати рівну блискучу поверхню.

Акрил відноситься до безпечних матеріалів. Чи не виділяє токсичних речовин під час нагрівання. При роботі з матеріалом немає неприємного запаху. У Києві реставрацію ванн проводять з використанням акрилу, незалежно від того, з чого виготовлена ​​сантехніка. Покриття підходить не тільки для акрилових, але і для чавунних, металевих ванн.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]