Реставрація чавунних ванн в Києві – це відновлення первісного вигляду сантехніки наливним акрилом або емаллю. Такий спосіб дозволяє без повноцінного ремонту, збитої плитки отримати новий експлуатаційний ресурс сантехніки. Наливна акрил врятує ванну навіть, якщо їй 20 років. Після відновлення вона буде виконувати свою функцію ще 10-15 років.

Від яких незручностей позбавляє реставрація ванн

Складно знайти більш простий варіант, ніж реставрація ванн. Київ, Оболонь давно скористалися таким варіантом. Він актуальний в різних ситуаціях:

  • ванна кімната знаходиться в задовільному стані;
  • обмежений бюджет для ремонту;
  • немає часу займатися ремонтними роботами;
  • потрібно швидко відновити ванну;
  • є потреба в недорогому і довговічне ремонті.

Реставрація привертає простотою реалізації. Замість кількох тижнів, місяців ремонту, за 5-6 годин можна отримати красиву білосніжну ванну, яка виглядає як нова. Не потрібно демонтувати плитку, меблі, сантехніку. Під час робіт немає пилу, шуму і бруду. Всі поверхні залишаються чистими. Досить заклеїти плитку газетою перед заливкою акрилом.

Якщо ви вибираєте реставрацію, не потрібно витрачати гроші на доставку всього необхідного. Відновлення наливним акрилом коштує дешевше, ніж робота майстрів по ремонту і всі процеси: обробка приміщення, монтаж плитки, встановлення та підключення сантехніки.

Наливна акрил, кораловий коло, засіб для знежирення – це єдине, без чого не обходиться реставрація чавунних ванн. Київ, місто в якому легко знайти сертифіковані матеріали за доступною ціною. Оновлення покриття коштує в кілька разів дешевше, ніж повноцінний ремонт. Реставрація позбавляє від необхідності купувати нову сантехніку.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]