Ванна вже не така гарна зовні, як раніше, її функціональність далека від ідеальної? Тоді послуги Lux vanna — реставрація ванн у Червонограді актуальна для Вас. Пропонуємо вирішити питання якісно та швидко, з невеликими витратами в порівнянні з покупкою нової ванни. Наша компанія багато уваги приділяє бажанням замовника, що дозволяє нашим клієнтам обрати варіант реставрації, який найбільш прийнятний як за ціною, так і за терміном використання оновленої ванни.

Фахівці Люкс ванни однаково відповідально відносяться до виконання робіт, який би метод реставрації не обрав клієнт. Майстри фахово реставрують ванни акрилом, виконують роботи з установки вкладишу, реалізуючи технологію «ванна у ванній», та покривають емаллю поверхню.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як реставруємо ванни акрилом?

Незважаючи на дешеве емалювання, клієнти обирають реставрацію ванн акрилом — преміальні або економічні послуги, які відрізняються за ціною та іншими властивостями. Так, дешевший економ пакет надається з використанням недорогого акрилу, який має термін висихання 36-48 годин, в залежності від виробника. Український матеріал полімеризується 36 годин, іноземного — 48 годин. В економ послуги включена підготовка ванни до основного етапу робіт, але у порівнянні з преміальним пакетом вони не настільки ретельні. Під час реалізації преміум-послуг ванни оброблюється абразивним колом, знежирюється за допомогою спеціального засобу (2 рази).

Після реставрації акрилом надаємо гарантію:

  • на преміум-пакет — до 10 років;
  • на економ-пакет — 1 рік.

Ванни зберігають свої властивості після:

  • преміум-послуг — 10-15 років;
  • економ-послуг — 5-7 років.

Якщо клієнт обере технологію «ванна у ванній», то отримає трирічну гарантію та зможе користуватися ванною до 15 років при умові обережного використання та догляду, без використання абразивних засобів.

Замовте послугу на сайті

Щоб замовити послугу, потрібно заповнити форму, вказавши свої дані та варіант послуги, який обираєте. Важливо достеменно заповнити коже поле спеціальної форми, інакше ми не зможемо зателефонувати Вам та узгодити всі деталі замовлення.

Майстри зможуть завітати до вашої оселі у той час, який найбільш зручний для Вас. Вони виконують роботи безпосередньо у ванній кімнаті, не демонтуючи, та не вивозячи ванну з квартири, будинку. Наші послуги — вигідне рішення для тих, хто хоче зекономити та оновити ванну.

[Загально: 20 Оцiнки: 5]