Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Червоноград

  Ванна вже не така гарна зовні, як раніше, її функціональність далека від ідеальної? Тоді послуги Lux vanna — реставрація ванн у Червонограді актуальна для Вас. Пропонуємо вирішити питання якісно та швидко, з невеликими витратами в порівнянні з покупкою нової ванни. Наша компанія багато уваги приділяє бажанням замовника, що дозволяє нашим клієнтам обрати варіант реставрації, який найбільш прийнятний як за ціною, так і за терміном використання оновленої ванни.

  Фахівці Люкс ванни однаково відповідально відносяться до виконання робіт, який би метод реставрації не обрав клієнт. Майстри фахово реставрують ванни акрилом, виконують роботи з установки вкладишу, реалізуючи технологію «ванна у ванній», та покривають емаллю поверхню.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Як реставруємо ванни акрилом?

  Незважаючи на дешеве емалювання, клієнти обирають реставрацію ванн акрилом — преміальні або економічні послуги, які відрізняються за ціною та іншими властивостями. Так, дешевший економ пакет надається з використанням недорогого акрилу, який має термін висихання 36-48 годин, в залежності від виробника. Український матеріал полімеризується 36 годин, іноземного — 48 годин. В економ послуги включена підготовка ванни до основного етапу робіт, але у порівнянні з преміальним пакетом вони не настільки ретельні. Під час реалізації преміум-послуг ванни оброблюється абразивним колом, знежирюється за допомогою спеціального засобу (2 рази).

  Після реставрації акрилом надаємо гарантію:

  • на преміум-пакет — до 10 років;
  • на економ-пакет — 1 рік.

  Ванни зберігають свої властивості після:

  • преміум-послуг — 10-15 років;
  • економ-послуг — 5-7 років.

  Якщо клієнт обере технологію «ванна у ванній», то отримає трирічну гарантію та зможе користуватися ванною до 15 років при умові обережного використання та догляду, без використання абразивних засобів.

  Замовте послугу на сайті

  Щоб замовити послугу, потрібно заповнити форму, вказавши свої дані та варіант послуги, який обираєте. Важливо достеменно заповнити коже поле спеціальної форми, інакше ми не зможемо зателефонувати Вам та узгодити всі деталі замовлення.

  Майстри зможуть завітати до вашої оселі у той час, який найбільш зручний для Вас. Вони виконують роботи безпосередньо у ванній кімнаті, не демонтуючи, та не вивозячи ванну з квартири, будинку. Наші послуги — вигідне рішення для тих, хто хоче зекономити та оновити ванну.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 46 Оцiнки: 5]
  [Загально: 46 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами