Плануєте робити капітальний ремонт у ванній кімнаті з повною заміною сантехніки — ванни, раковини, змішувачів? Хочете заощадити на капремонті, і при цьому отримати прекрасний результат — Вам неодмінно потрібно відмовитися від покупки нової ванни, замовивши реставрацію старої. Люкс Ванна — компанія, яка реставрує ванни в Бродах, дотримуючись методики, застосовуючи матеріали, які вибере замовник. Ми можемо запропонувати бюджетну реставрацію або преміальні послуги з використанням дорого рідкого акрилу — вибір за Вами.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Що входить в послугу?

Реставрація ванни в Бродах має на увазі не тільки виконання реставраційних робіт, але ретельну підготовку до процесу. Наші співробітники працюють з ваннами будь-якого типу — повнорозмірними, сидячими, чавунними, сталевими, акриловими, а також душовими піддонами. Підготовка до реставрації складається з таких етапів:

  • Зняття старого шару зі сталевої і чавунної ванни з подальшим видаленням сміття, мийка внутрішньої поверхні.
  • Ретельне змивання забруднень з акрилової поверхні.
  • Висушування ванни будь-якого типу за допомогою фену.
  • Після закінчення підготовчих робіт майстер приступає до реставрації — на ванну наноситься акрил наливним способом, ретельно, рівномірно розподіляється по всій поверхні. Ванна повинна висохнути — дорогий акрил полімеризується протягом 24 годин, дешевий — протягом 24 годин, після чого її можна експлуатувати за призначенням.

Пропонуємо два альтернативних способи реставрації — емалювання та оновлення за допомогою акрилового вкладишу, який монтується в стару ванну. Перший спосіб бюджетний, але недовговічний, другий — найдорожчий, але також має певні недоліки.

Чому клієнти з Бродів вибирають наш сервіс?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи в області реставрації ванн акрилом, тому фахівці знають всі тонкощі роботи, не допускають похибок при виконанні замовлень. Надаємо гарантію на послуги-до 10 років на роботи із застосуванням акрилу преміум-класу; до 3-х місяців на емалювання ванни, до 3-х років на вкладиш для ванни.

Виконуємо замовлення від «А до Я» вдома у замовника, без демонтажу ванни. Фахівцям знадобиться всього 2-3 години щоб оновити застарілу ванну, повернути їй привабливий зовнішній вигляд і функціональні характеристики. Звертайтеся до менеджерів Lux vanna, і Ваша ванна в Бродах вже через кілька годин буде як нова!

[Загально: 23 Оцiнки: 5]