Компанія Lux vanna пропонує реставрацію чавунних, металевих, акрилових ванн. Ми економимо Ваш час і фінанси, оновлюючи стару ванну з використанням сучасних рішень — наливного акрилу та акрилового вкладишу. Наші послуги актуальні для власників приватної нерухомості Буська, які хочуть поліпшити не тільки візуальні, але і функціональні характеристики ванни. Тривалий час працюємо в даному напрямку, реставруємо ванни, які тривалий час експлуатувалися. Ми дамо друге життя вашій ванні.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як реставруємо ванни рідким акрилом?

Реставрація ванни у виконанні наших майстрів виконується протягом 2-3 годин. Вони працюють вдома у замовника, у ванній кімнаті, не доставляючи незручностей власнику. Ванна не демонтується, що виключає додаткові витрати часу та фінансові розходи для власника нерухомості.

Реставрація наливним акрилом складається з двох етапів:

  • Підготовка-ванна очищається від застарілої емалі, миється, ретельно висушується.
  • Нанесення акрилу поступальними рухами з бортиків ванни вниз, розрівнювання для досягнення рівномірного шару товщиною 1,2 – 7 мм.

Ванну не можна використовувати протягом 24-48 годин (залежить від обраного акрилу) — цей час необхідний для повного висихання поверхні.

Даємо гарантію на виконані роботи – 10 років при правильному догляді за ванною. Акрил-надійний і довговічний матеріал, але неприпустимо використовувати абразивні чистячі засоби для догляду за акриловою ванною. Вони утворюють подряпини на поверхні.

Реставрація за допомогою вкладишу

Фахівці Lux vanna реалізують технологію “ванна у ванній”, для виконання якої потрібно придбати акриловий вкладиш. Вартість оновлення ванни дорожче ніж при використанні рідкого акрилу — більш ніж у 2 рази. Гарантія – 3 роки, термін експлуатації оновленої ванної — від 10 до 15 років. Суть технології полягає в тому що в стару ванну вставляється вкладиш. Поверхня ванни обробляється клейовим складом, що сприяє надійному закріпленню вкладишу.

Звертайтеся до нашого менеджера якщо з’явилися питання щодо реставрації чавунної або акрилової ванни. Вас обов’язково проконсультують, дадуть відповідь на всі питання і приймуть замовлення. Майстри виїдуть за вказаною адресою в день замовлення, і за пару годин Ваша ванна перетвориться до невпізнання.

[Загально: 6 Оцiнки: 5]