Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Буськ

  Компанія Lux vanna пропонує реставрацію чавунних, металевих, акрилових ванн. Ми економимо Ваш час і фінанси, оновлюючи стару ванну з використанням сучасних рішень — наливного акрилу та акрилового вкладишу. Наші послуги актуальні для власників приватної нерухомості Буська, які хочуть поліпшити не тільки візуальні, але і функціональні характеристики ванни. Тривалий час працюємо в даному напрямку, реставруємо ванни, які тривалий час експлуатувалися. Ми дамо друге життя вашій ванні.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Як реставруємо ванни рідким акрилом?

  Реставрація ванни у виконанні наших майстрів виконується протягом 2-3 годин. Вони працюють вдома у замовника, у ванній кімнаті, не доставляючи незручностей власнику. Ванна не демонтується, що виключає додаткові витрати часу та фінансові розходи для власника нерухомості.

  Реставрація наливним акрилом складається з двох етапів:

  • Підготовка-ванна очищається від застарілої емалі, миється, ретельно висушується.
  • Нанесення акрилу поступальними рухами з бортиків ванни вниз, розрівнювання для досягнення рівномірного шару товщиною 1,2 – 7 мм.

  Ванну не можна використовувати протягом 24-48 годин (залежить від обраного акрилу) — цей час необхідний для повного висихання поверхні.

  Даємо гарантію на виконані роботи – 10 років при правильному догляді за ванною. Акрил-надійний і довговічний матеріал, але неприпустимо використовувати абразивні чистячі засоби для догляду за акриловою ванною. Вони утворюють подряпини на поверхні.

  Реставрація за допомогою вкладишу

  Фахівці Lux vanna реалізують технологію “ванна у ванній”, для виконання якої потрібно придбати акриловий вкладиш. Вартість оновлення ванни дорожче ніж при використанні рідкого акрилу — більш ніж у 2 рази. Гарантія – 3 роки, термін експлуатації оновленої ванної — від 10 до 15 років. Суть технології полягає в тому що в стару ванну вставляється вкладиш. Поверхня ванни обробляється клейовим складом, що сприяє надійному закріпленню вкладишу.

  Звертайтеся до нашого менеджера якщо з’явилися питання щодо реставрації чавунної або акрилової ванни. Вас обов’язково проконсультують, дадуть відповідь на всі питання і приймуть замовлення. Майстри виїдуть за вказаною адресою в день замовлення, і за пару годин Ваша ванна перетвориться до невпізнання.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 28 Оцiнки: 5]
  [Загально: 28 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами