Якщо ви шукайте відповідь на питання: «Реставрація ванн ціна Київ», пропонуємо дізнатися тонкощі технології, вартість і критерії її формування, а також передбачуваний експлуатаційний ресурс після відновлення. Основний плюс в тому, що така послуга дозволяє без ремонту відновити зовнішній вигляд сантехніки.

Як проводиться реставрація?

Для реставрації використовується акрил, який формує на поверхні шар товщиною до 8 мм. В результаті покриття не деформується при механічному впливі, довгий час зберігає білосніжність і блиск. Завдяки низькій провідності тепла, вода довго не остигає. Догляд за ванною займає мінімум часу. Для підтримки чистоти досить кошти для акрилу.

Реставрація складається з декількох процесів:

  • зачистка поверхні кораловим кругом або наждачним папером;
  • знежирення спеціальним засобом;
  • шпаклівка тріщин і відколів;
  • прогрів будівельним феном;
  • заливка бортів, стінок і дна ванни наливним акрилом.

Покриття сохне 24-48 годин. Після закінчення цього часу сантехнікою можна користуватися.

Від чого залежить ціна реставрації ванн в Києві?

«Реставрація чавунних ванн Київ ціна» – саме такі думки з’являться у вашій голові, якщо ви вже зрозуміли, що відновлення сантехніки коштує дешевше, ніж ремонт. Вартість залежить від матеріалу, який був використаний:

  • емаль – від 1000 грн;
  • дешевий акрил – від 2000 грн;
  • дорогий акрил – від 2700 грн.

Преміум варіант передбачає зачистку поверхні кораловим кругом, подвійне знежирення. Більш дешевий спосіб – це шліфування наждачним папером і застосування для усунення бруду та жиру звичайної соди в суміші із засобом для миття посуду.

Емаль – найбільш бюджетний варіант, яким варто скористатися, якщо вам потрібно швидко без зайвих зусиль відновити вигляд ванни. Гарантія на емалювання 1 рік. При постійному використанні експлуатаційний ресурс 1-3 роки.

Акрил відрізняється довговічністю. Він витримує вплив зовнішніх чинників, не боїться падіння предметів і зберігає блиск і білий колір 10-15 років. Офіційна гарантія від компанії – 2 роки.

Ціна реставрації ванн в Києві фіксована. У вартість туру не змінюється після підписання договору. Тому, якщо ви хочете отримати якісний результат, мати гарантії, звертайтеся в компанію «Люкс Ванна». На сайті ви дізнаєтеся подробиці про різні способи реставрації, цінах і зможете домовитися про виїзд на вашу адресу.
Тел 0685553565

[Загально: 1 Оцiнки: 5]