Для всіх без винятку жителів Дрогобича у компанії Люкс ванна є вигідна пропозиція. Ми пропонуємо реставрацію ванн, виготовлених з акрилу, металу, чавуну. Достеменно відомо — чавунні та металеві ванни довговічні, витримують значні навантаження, але з часом втрачають привабливість в результаті відшарування внутрішнього шару емалі.

Втрата привабливості негативно впливає на функціональність ванни — вона викликає огиду, ритуал лазневих процедур вже не приносить задоволення як раніше, і з цим потрібно щось робити. Купувати нову ванну не раціонально, адже сучасні металеві ванни за якістю значно поступаються тим, що виготовлялись промисловістю країни 20-30 років тому. До того ж реставрація коштує значно дешевше ніж купівля нової ванни.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Переваги реставрації ванн від Люкс Ванна

Наша компанія на протязі багатьох років пропонує реставрацію ванн у Львівському регіоні, використовуючи нові матеріали та технології. Ми готові запропонувати замовнику:

  • сервіс, який дозволяє економити кошти та одночасно отримувати найкращий результат;
  • вибір між реставрацією ванни за допомогою наливного акрилу та з використанням вкладишу (ванна у ванній);
  • високу якість виконання послуги з можливістю вибору матеріалу — наливний акрил виготовляється різними брендами, відрізняється за ціною;
  • актуальну для нього послугу без демонтажу та вивозу ванни з квартири, приватного будинку, санвузла гуртожитку;
  • виконання робіт у день звернення або в інший, зручний для замовника час;
  • гарантію на виконанні роботи до 10 років (наливний акрил) та 3 роки (вкладиш);

Користуючись нашими послугами, клієнти отримують результат, на який навіть не сподівались. За декілька годин після того як вони замовили послугу, їх ванна перетворилась у красиву та привабливу, з ідеально гладеньким внутрішньою поверхнею. Але перш ніж використовувати оновлену ванну за призначенням, слід дочекатися полімеризації рідкого акрилу — ця процедура займає щонайменше 24 години, а в деяких випадках акрил потрібно не менш 24 годин для того щоб добре полімеризуватися.

Для замовлення послуги зверніться до нашого менеджера або заповніть форму зворотного зв’язку з коректною вказівкою номеру телефону та іншої запропонованої інформації. Інакше ми не зможемо відгукнутися на ваше повідомлення та надати таку важливу для Вас послугу — повернути блиск та функціональність застарілій ванні.

[Загально: 3 Оцiнки: 5]