За реставрацією ванн з Камянка-Бузька до фірми Люкс Ванна звертається достатньо багато клієнтів — це переважно власники нерухомості, які розуміють переваги відновлення чавунної, металевої чи акрилової ванни. Якщо Вам потрібно замінити стару ванну, яка геть зносилася, має жалюгідний вид, звертайтесь до нашого менеджера за контактним номером телефону або заповнюйте форму замовлення, правильно вказуючи власні дані — ім’я, номер телефону. Коректно напишіть повідомлення, щоб при розмові з менеджером, який Вам обов’язково зателефонує для з’ясування деталей замовлення.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому реставрація вигідніша за купівлю нової ванни?

У Камянка-Бузька не виникає проблем з купівлею ванн та іншої сантехніки, але цей захід потребує значних фінансових розтрат. Щоб зберегти кошти та отримати нову ванну, не гірше ніж у каталогах інтернет-магазинів, скористайтесь реставрацією, яка на відміну від купівлі, не потребує демонтажу та перевезення старої ванни, доставлення додому нової.

Наші майстри виконають роботи швидко та якісно, без помилок, які можуть призвести до передчасної появи сколів, тріщин та інших недоліків. Відреставровані нашою фірмою ванни експлуатуються заявлений термін, зберігаючи функціональні та зовнішні характеристики.

Переваги реставрації ванни:

  • не потрібно демонтувати, перевозити в інше місце — економія коштів та часу;
  • акриловий шар до 7,2 мм — збільшуються теплоізоляційні характеристики, що позитивно впливає на комфорт під час прийому ванни;
  • поверхня виглядає ідеально рівною;
  • вартість процедури у рази дешевше, ніж купівля.

Завдяки нашим послугам Ви заощаджуєте кошти, отримуючи гарну зовні та функціонально досконалу ванну.

Методи реставрації

Відреставрувати ванну можливо декількома способами, найбільш вдалий на наш розсуд — використання рідкого акрилу. Наші майстри встановлять вкладиш, якщо для Вас цей спосіб найбільш прийнятний. Його вартість дорожча, окрім того можливо виникнуть проблеми з купівлею вкладишу, якщо у вашому домі встановлена ванна нестандартного формату. Термін використання оновленої ванни цими методами майже однаковий — 10-15 років.

Бюджетне рішення для тих, кому потрібно привести чавунну або металеву ванну до порядного вигляду, — емалювання. Процедура коштує від 1800 гривень, майстер наносить емаль у декілька шарів. Термін використання такої ванни — всього рік, тому емалювання мало цікавить наших клієнтів.

[Загально: 6 Оцiнки: 5]