Набирає популярності спосіб відновлення зовнішнього вигляду сантехніки – реставрація ванн. Київ – одне з міст, в якому такою послугою активно користуються. З’являється безліч компаній, що працюють в цьому напрямку. Виникає питання, як серед великої кількості пропозицій вибрати майстрів, які зроблять реставрацію так, що ванна буде виконувати свою функцію ще мінімум 10-15 років.

Як відрізнити шахраїв від професіоналів?

Уникайте компаній і сайтів одноденок, які обіцяють:

  • покриття німецьким матеріалом, якого не існує;
  • акрил з частинками алюмінію для очищення води;
  • безпечне скловолокно.

У своїй роботі недобросовісні виконавці використовують бажання клієнтів отримати гарний результат і забезпечити безпеку. За фактом, гучні заяви зводяться до того, що ванна за 1 рік, а то й швидше втрачає вигляд.

Чого робити не варто ні за яких обставин, так це вірити тільки рекламі. В першу чергу, потрібно перевірити чи працює компанія офіційно, і поцікавитися гарантіями. Спочатку підписати договір і тільки тоді допускати майстрів до роботи. Якщо немає офіційного документа, в разі невідповідності роботи очікуванням, ви не зможете нічого довести.

Якщо планується реставрація ванн в Києві, заздалегідь відвідайте офіс компанії, щоб в разі непередбаченої ситуації вам було куди звернутися. Якщо немає офісу і документів, то не варто починати роботу, навіть, якщо вам пропонують ціну нижче ринкової.

При виборі компанії орієнтуйтеся на відгуки на незалежних сервісах і в соціальних мережах. Коментарі на сайті не інформативні, адже їх легко купити.

Де замовити реставрацію ванн в Києві?

Щоб бути впевненими в результаті, звертайтеся в компанію «Люкс Ванна». Майстри докладно розкажуть, як проводиться реставрація ванн. Київ, Троєщина, інші райони міста – ви можете домовитися про виїзд команди по будь-якою адресою. Компанія працює офіційно з підписанням договору. Має відгуки на різних ресурсах. Якість роботи стало головним рекламним інструментом, адже задоволені клієнти завжди рекомендують компанію своїм родичам, друзям і колегам. Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті або по телефону. 
Тел 068-555-35-65

[Загально: 1 Оцiнки: 5]