В інтернеті ви побачите багато оголошень: «Реставрація ванни Київ». Приваблива реклама розповідає про покриття з частинками алюмінію або німецьких матеріалах, яких не існує в природі. Від чого дійсно залежить результат, які матеріали використовують для реставрації? Відповіді на ці питання допоможуть вам зрозуміти процес і відрізнити сумлінних майстрів від шахраїв.

Технологія реставрації ванни

Для ремонту покриття використовують наливний акрил або емаль. Ніяких німецьких матеріалів не існує. Майстри застосовують в своїй практиці акрил Plastal або Stacril. Не звертайте уваги на оголошення, в яких вам розповідають про склади з частинками алюмінію, які очищають воду. Це один з міфів.

Щоб покриття трималося мінімум 10-15 років, дотримується стандартна технологія. На довговічність акрилу після нанесення впливають такі моменти:

  • зачистка ванни кораловим кругом без пошкодження емалі;
  • знежирення із застосуванням спеціальних засобів;
  • дотримання температурного режиму, зазначеного на матеріалі.

Реставрація ванни в Києві займає всього 5 годин. Майстер захищає ванну, чистить, знежирює, прогріває поверхню феном і заливає акрил. Якщо на поверхні є тріщини, їх обробляють шпаклівкою. Акрил сохне 24-48 годин в залежності від обраного складу.

Ціна реставрації ванн в Києві

Вбивши в пошук «Реставрація ванн Київ ціна», ви можете побачити різні цифри. Вартість залежить від обраного способу відновлення. Найбільш бюджетний варіант – емаль від 1000 грн. Вона відрізняється невеликим експлуатаційним ресурсом 2-3 роки.

Вартість дешевого наливної акрилу от 2000 грн. Дорогий і міцний матеріал з шаром 7-8 мм коштує 2700 грн. Середній експлуатаційний ресурс такого покриття 10-15 років. Більш детальну інформацію дізнавайтеся на сайті компанії «Люкс Ванна».

[Загально: 1 Оцiнки: 5]