Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Рано чи пізно будь-яка ванна під впливом різноманітних факторів втрачає свою привабливість. Цими факторами є неякісна вода, механічний вплив на поверхню, а також неправильний догляд за нею. Виникає питання – чи можна зекономити свої кошти та відстрочити покупку нової сантехніки? Із впевненістю можемо сказати, що так! Реставрація ванн Коломия спеціалістами компанії «Люкс Ванна» виконується за лічені години, а результат буде радувати вас багато років.

  Які переваги має реставрація ванн

  Реставрацію ванн величезна кількість наших клієнтів обирає недарма. Це сучасний, недорогий та ефективний спосіб зробити ванну кімнату привабливішою. Перерахуємо основні переваги методу:

  • На виконання роботи майстру знадобиться всього 4-5 годин.
  • Вам не потрібно демонтувати ванну та робити ремонт після цієї маніпуляції.
  • В процесі роботи не створюється шум та немає ніяких неприємних запахів.
  • Матеріал, яким покривається поверхня, не містить шкідливих речовин.
  • Готова сантехніка здатна прослужити ще 10 років.

  Реставрація ванн Коломия – це ідеальний варіант для тих, хто економить свої кошти, але при цьому хоче отримати хороший результат роботи.

  Які матеріали використовують для відновлення поверхні сантехніки

  Ми даємо своїм клієнтам можливість самостійно обирати матеріал, яким буде покриватись поверхня. Але зазвичай у них виникає багато питань щодо переваг та недоліків кожного із них. Наші спеціалісти завжди готові дати відповіді на будь-які питання. Зараз ми коротко розповімо про різновиди матеріалів.

  Зазвичай реставрація ванн Коломия виконується за допомогою емалі або наливного акрилу. Емаль наноситься на поверхню доволі тонким шаром за допомогою пензлика. Вона приховує жовтизну поверхні та дрібні тріщини. Оновлена ванна може прослужити від 1 до 3 років.

  Наливний акрил наші клієнти обирають частіше, хоч він і більш дороговартісний. Акрил наливається на поверхню за допомогою склянки, після чого він самостійно розтікається. Таким чином створюється товстий шар на поверхні ванни, який здатний приховати значно більше недоліків, наприклад, глибші тріщини. Якщо ж присутні відколи поверхні, то майстер може додатково використовувати шпаклівку.

  Якщо ви ще вагаєтесь, чи варта реставрація ванн Коломия вашої уваги, то рекомендуємо вам подивитись фото наших робіт, почитати відгуки та звернутись за додатковою консультацією до спеціалістів компанії «Люкс Ванна».

  [Загально: 0 Оцiнки: 0]
  [Загально: 0 Оцiнки: 0]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1900 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2500 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 8000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  https://luxvanna.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  https://luxvanna.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  https://luxvanna.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

   Зв'язатися з нами