Компанія Lux vanna пропонує реставрацію ванн у місті Мостиська. Акцентуємо увагу клієнтів на різновидах реставрації, та її перевагах у порівнянні з купівлею нової ванни. Радимо зацікавленим відвідувачам сайту ознайомитись з особливостями реставрації з наливним акрилом, вкладишем та емаллю, після чого вибрати той варіант, який найбільш підходить для оновлення вашої ванни. Ми впевнені — наші послуги допоможуть Вам привести до ладу ванну, душовий піддон, які довготривало використовувались за призначенням.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому реставрація вигідніша за купівлю?

Вирішуючи питання з ванною, домовласник повинен зважити всі «за» та «проти», врахувати фінансову сторону питання та організаційну, адже вона потребує додаткової уваги з його сторони. Якщо вибрати реставрацію ванни, потрібно лише відправити заповнену спеціальну форму з повідомленням — знаходиться на сайті Lux vanna. При купівлі ванни власнику потрібно вивезти з квартири демонтовану ванну, та привезти нову, виконати монтаж. Це додаткові витрати часу та коштів, адже при реставрації ванна залишається на своєму місті — майстер виконує всі роботи в ванній кімнаті.

Інші переваги реставрації:

  • ванна придбає шар акрилу — до 7,2 мм, який збільшить її теплоізоляційні характеристики;
  • акрилове покриття ідеально рівне, без найменших дефектів;
  • фірма регламентує 10-річний термін гарантії на роботи преміум-класу;
  • термін використання оновленої акрилової ванни — до 15 років;
  • вартість робіт у рази дешевше ніж купівля якісної ванни.

Враховуючи всі переваги, мешканці Мостиська з задоволенням замовляють реставрацію ванн та душових піддонів.

Реставрація акрилом чи за допомогою вкладишу?

Сучасні виробники пропонують акрилові вкладишу різного розміру, якщо встановлена ванна незвичайного формату, підібрати для неї вкладиш з потрібними параметрами складніше. Встановлення у ванну вкладишу — більш дорожча процедура, ніж реставрація наливним акрилом, тому більшість наших замовників воліють саме реставрування. До того ж, гарантія на вкладиш складає лише 3 роки, а на рідкий акрил з добрими якісними характеристиками — до 10 років. Ми лише допоможемо розібратися в методах оновлення ванни, відповімо на всі питання, а Ви самостійно обирайте який з них найбільш підхожий.

[Загально: 8 Оцiнки: 5]