Фірма Lux vanna пропонує ознайомитись з видами реставрації та матеріалами, які використовують наші фахівці для надання послуг клієнтам з Миколаєва Львівської обл. Наші послуги актуальні для приватних домогосподарств, квартир та помешкань іншого типу де є в наявності санвузол з ванною або душовою кабіною. Виконуємо реставрацію чавунних, металевих та акрилових ванн, душових піддонів, які за час довготривалого використання втратили зовнішню привабливість, функціональні характеристики.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Реставрація ванни — основні види послуги

Реставрація ванн передбачає використання рідкого акрилу, вкладишу або емалі. В залежності від обраного матеріалу буде різний термін використання оновленої ванни, будуть відрізнятися її зовнішні характеристики. Компанія надає гарантію на виконані роботи:

  • преміальний рідкий акрил — 10 років;
  • акрил економ класу — 2 роки;
  • акриловий вкладиш — 3 роки;
  • емаль — 3 місяці.

Клієнти самостійно обирають вид реставрації, але кожний з них має право знати — преміальне оновлення ванни рідким акрилом користується найбільшим попитом. Це той випадок, коли ціна та отриманий результат влаштовують самого вимогливого замовника.

Дорожче коштує виконання реставрації за допомогою вкладишу. Виготовлений з акрилу, він вставляється в ванну та закріплюється на клейову масу. Проблема може виникнути при купівлі вкладишу, якщо ванна незвичного розміру, конфігурації — потрібно підібрати модель, яка ідеально увійде в стару ванну.

Емалювання — процедура, котра тимчасового вирішить питання, адже покрита емаллю ванна збереже свої візуальні характеристики лише на протязі року, може трохи більш, в залежності від інтенсивності використання.

Переваги реставрації наливним акрилом преміум-класу

Під час проведення робіт майстер обов’язково підготує ванну, використовуючи якісне абразивне коло. У підготовчий процес також включається дворазове знежирення поверхні, завдяки якому рідкий акрил добре зчіплюється з поверхнею. Використовується дорогий акрил, яким наші фахівці рана протязі багатьох років реставрують ванни — ми впевнені в його якісних характеристиках. До того ж, термін висихання складає 24 години, на відміну від більш дешевих матеріалів, які висихають 36, 48 годин. Термін використання таких ванн після реставрації — 10-15 років.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]