Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Миколаїв

  Фірма Lux vanna пропонує ознайомитись з видами реставрації та матеріалами, які використовують наші фахівці для надання послуг клієнтам з Миколаєва Львівської обл. Наші послуги актуальні для приватних домогосподарств, квартир та помешкань іншого типу де є в наявності санвузол з ванною або душовою кабіною. Виконуємо реставрацію чавунних, металевих та акрилових ванн, душових піддонів, які за час довготривалого використання втратили зовнішню привабливість, функціональні характеристики.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Реставрація ванни — основні види послуги

  Реставрація ванн передбачає використання рідкого акрилу, вкладишу або емалі. В залежності від обраного матеріалу буде різний термін використання оновленої ванни, будуть відрізнятися її зовнішні характеристики. Компанія надає гарантію на виконані роботи:

  • преміальний рідкий акрил — 10 років;
  • акрил економ класу — 2 роки;
  • акриловий вкладиш — 3 роки;
  • емаль — 3 місяці.

  Клієнти самостійно обирають вид реставрації, але кожний з них має право знати — преміальне оновлення ванни рідким акрилом користується найбільшим попитом. Це той випадок, коли ціна та отриманий результат влаштовують самого вимогливого замовника.

  Дорожче коштує виконання реставрації за допомогою вкладишу. Виготовлений з акрилу, він вставляється в ванну та закріплюється на клейову масу. Проблема може виникнути при купівлі вкладишу, якщо ванна незвичного розміру, конфігурації — потрібно підібрати модель, яка ідеально увійде в стару ванну.

  Емалювання — процедура, котра тимчасового вирішить питання, адже покрита емаллю ванна збереже свої візуальні характеристики лише на протязі року, може трохи більш, в залежності від інтенсивності використання.

  Переваги реставрації наливним акрилом преміум-класу

  Під час проведення робіт майстер обов’язково підготує ванну, використовуючи якісне абразивне коло. У підготовчий процес також включається дворазове знежирення поверхні, завдяки якому рідкий акрил добре зчіплюється з поверхнею. Використовується дорогий акрил, яким наші фахівці рана протязі багатьох років реставрують ванни — ми впевнені в його якісних характеристиках. До того ж, термін висихання складає 24 години, на відміну від більш дешевих матеріалів, які висихають 36, 48 годин. Термін використання таких ванн після реставрації — 10-15 років.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 0 Оцiнки: 0]
  [Загально: 0 Оцiнки: 0]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами