Мешканців Новояворівська вітає компанія Lux vanna, яка виконує реставрацію ванн та душових піддонів всіма доступними на теперішній час способами. У нас можна замовити емалювання — найбільш дешевий варіант реставрації, який має тимчасовий ефект. Це прийнятне рішення для тих, кому потрібно швидко оновити ванну, але бракує коштів для замовлення дієвіших послуг — реставрація акрилом або «ванна у ванній».

У нас є пропозиція для замовника, який дуже вимогливо відноситься до якості наданих послуг, який зацікавлений у довготривалому ефекті. Таким клієнтам пропонуємо реставрацію преміум-класу з використанням акрилом та «ванна у ванній» — найдорожчі методи оновлення ванних. Якщо замовник хоче зекономити на реставрації акрилом, він може оформити заявку на реставраційний пакет «економ».

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чим відрізняється реставрація акрилом «економ» від «преміум»?

Розбіжностей між двома пакетами реставрації декілька:

  • за терміном використання — ванна зберігає властивості після економ реставрації протягом 5-7 років, після преміум — 10-15 років;
  • гарантійним терміном — надаємо гарантію на преміальні послуги до 10 років, на економ — 1 рік;
  • об’ємом попередньої підготовки — при преміальних послугах виконується обробка поверхні абразивним колом та дворазове знежирення, при економ — стандартні дії;
  • якістю акрилу — дорогий акрил при преміум-послугах та дешевий в межах економ-пакету.

Дешевий акрил має більш довготривалий термін висихання — 36-48 годин, дорогий — 24 години. Тільки після закінчення цього терміну можна використовувати ванну за призначенням. На протязі вказаного часу акрил полімеризується, набуває властивостей, які сприяють збільшенню теплоізоляційних характеристик ванни. Акрил не розтріскується та не змінює свій колір, витримуючи значні функціональні навантаження.

Щоб зберегти ванну красивою, з гладенькою внутрішньою поверхнею, не потрібно використовувати для догляду засоби с абразивними частинками. Вчасно мийте ванну, не залишаючи на довгий час на поверхні кольорові плями від фарби для волосся, та інші забруднення.

Наш менеджер відповість на всі питання стосовно вибору реставраційного методу, деталей кожного з доступних способів, часу надання послуги. Оскільки демонтаж ванни не потрібен, ніяких підготовчих робіт замовник не виконує.

[Загально: 9 Оцiнки: 5]