Lux vanna — фірма, яка на протязі багатьох років спеціалізується на реставрації ванн усіма відомими методами. Працюємо на території України, маємо розгалужену систему представництв у регіонах. У Львівській області пропонуємо реставрацію ванн мешканцям Перемишлян та інших містечок. Наша аудиторія — люди, які одночасно хочуть повернути застарілій ванні привабливість та зекономити кошти. Звісно, можна замовити нову ванну в інтернет-магазині сантехніки, але їй не будуть притаманні такі властивості, які відреставрованій чавунній або металевій ванні. Цей аспект позитивно впливає на популяризацію реставрації серед українців.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Методи реставрування ванн

Клієнтам з Перемишлян готові запропонувати декілька варіантів реставрації з використанням рідкого акрилу:

  • економ-пакет — включає підготовку ванни, проведення оновлювальних робіт з використанням дешевого акрилу з терміном висихання 48 годин, термін використання оновленої ванни — 5-7 років, гарантійний термін — 1 рік;
  • преміум-пакет — складається з ретельного очищення ванни з використанням якісного абразивного кола, послідуючого двоступеневого знежирення, реставрації дорогим, перевіреним часом акрилом, який висихає на протязі 24 годин, гарантія — 2 роки, а термін використання — більше 10 років;

Реставрувати ванни доступно іншими способами — з використанням вкладишу та застосуванням емалі. Технологія з вкладишем називається «ванна у ванні» — найдорожчий варіант реставрації. Майстер наносить на ванну клей, а потім вставляє вкладиш, ретельно притискаючи до її поверхні. Гарантійний термін — до 3-х років, термін використання — 10-15 років.

Емалювання ванни не гарантує довготривалого результату, вже через рік можливе з’явлення дефектів. Наша компанія надає гарантію на емалювання 3 місяці. Під час роботи майстер поступово наносить 2-3 шари емалі.

Як замовити послугу?

Приймаємо замовлення на реставрацію на сайті — з нами можна зв’язатися за контактним номером телефону та отримати відповіді на питання. Майстер прибуде за вказаною адресою у день замовлення. Ви можете обрати будь-який метод виконання реставрації. Наші фахівці відповідально підходять до виконання процедури, тому не дивно що на всі способи реставрації надаємо гарантію — ми впевнені що на протязі цього часу ванна не стане причиною ваших хвилювань, з нею не відбудеться ніяких прикрих ситуацій.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]