Якщо ваша ванна кімната потребує негайного оновлення, компанія Lux vanna готова допомогти — ми реставруємо ванни всіма доступними методами, застосовуючи сучасні матеріали та технології. Наші послуги актуальні для власників нерухомості будь-якого типу містечка Пустомити, якщо на її території є ванна або душова кабіна з піддоном, які втратили привабливість. Фахівці використають матеріали, які ви оберете для якісної реставрації ванни, виконають процес з дотриманням певних правил. Ми працюємо багато років і можемо з упевненістю резюмувати — оптимальне рішення для реставрування — дорогий наливний акрил.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому замовники віддають перевагу реставрації?

Звісно, вітчизняний ринок пропонує безліч нових ванн у виконанні виробників з різних країн світу — Італія, Франція, Польща, Фінляндія, Германія, Китай, але сучасні моделі відрізняються від тих ванн, які виготовлялися раніше підприємствами України та інших країн СНД. Особливо це стосується чавунних ванн — вони більш якісні, витримують значні робочі навантаження. оновлення такої ванни збільшить її теплоізоляційні характеристики, та звичайно позитивно позначиться на її зовнішньому вигляді.

Отримавши всі переваги реставрації, замовник платить за послуги та матеріал значно менше, ніж за нову ванну, яку придбає у магазині сантехніки. Lux vanna пропонує два пакети реставрації з рідким акрилом:

  • економ — пакет, який складається з підготовки ванни до реставрації (послуга економ класу), нанесення дешевого акрилу з терміном використання до 7 років. На такі послуги розповсюджується гарантія не менше 1 року;
  • преміум — пакет, в який входить підготовка ванни з використанням абразивного кола та знежиренням поверхні (2 рази), нанесення дорогого акрилу з терміном використання 10-15 років. На такий пакет надаємо гарантію 10 років.

Замовникам з міста Пустомити пропонуємо два альтернативних варіанти реставрації — емалювання та «ванна у ванній». Для емалювання характерний недовготривалий термін гарантії та використання, відповідно 3 місяці та 1 рік.

Технологія «ванна у ванній» — монтаж у ванну акрилового вкладишу. При виконанні процесу використовується клейова маса, завдяки якій вкладиш надійно прикріплюється до поверхні. Гарантія на роботу — 3 роки, вкладиш придатний для використання на протязі 10-15 років.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]