Фірма Lux vanna надає послуги по реставрації ванн прийнятним для замовників способом. Наші фахівці приїдуть за адресою розташування ванни у місті Самбір у день виклику або у будь-який зручний для замовника час. Детально обговорити замовлення можливо за контактним номером телефону (вказаний на сайті) або у частній переписці з менеджером, заповнивши форму замовлення. Ми радимо реставрацію як недорогий, але ефективний спосіб оновлення застарілої ванни з чавуну, металу, акрилу. Також реставруємо душові піддони, нестандартні ванни — сидячі, кутові, дитячі. Вартість послуг залежить від обраного пакету — пропонуємо 4 різних за ціною та отриманим результатом методів.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Реставрація ванн акрилом

Найбільш прийнятний за ціною та результатом спосіб реставрації ванни — нанесення акрилу. Працюючи довгий час у цій сфері, зрозуміли, що деяким клієнтам важливо зробити реставрацію але в більш економний спосіб. Так в нашому прайсі з’явився економ пакет, в який входить попередня обробка ванни, нанесення дешевого акрилу, який не втратить своїх властивостей на протязі 5-7 років. Надаємо гарантію на економ пакет, терміном 1 рік.

Реставрація за пакетом «преміум» передбачає:

  • попередня обробка ванни абразивним колом відмінної якості;
  • знежирення поверхні — для отримання гарного результату процес виконується 2 рази;
  • нанесення дорогого акрилу, який полімеризується на протязі 24 годин, на відміну від дешевих варіантів, які висихають 36-48 годин;
  • гарантію на виконані роботи протягом 10 років.

Термін використання ванни, яка реставрується преміальним способом, складає 10-15 років.

Реставрація з акриловим вкладишем

Наші фахівці практикують технологію «ванна у ванній». За довготривалий час роботи досягли неперевершеного результату — клієнт отримає послуги вищого гатунку, зможе до 15 років використовувати ванну за призначенням. Відносно реставрації з акрилом спосіб дорожчий. Можуть виникнути проблеми при купівлі вкладишу, якщо мова йде про ванну нестандартного розміру або форми. Радимо скористатись преміальним пакетом з нанесенням на внутрішню поверхню ванни якісного акрилу, який перевірений нашими фахівцями на практиці, якщо потрібно оновити нестандартну ванну.

Можемо використати емаль, яка приховає на деякий час недоліки, які з’явилися на поверхні душового піддону, ванної. Цей варіант самий дешевий та недовготривалий — ванною можна користуватися на протязі року.

[Загально: 18 Оцiнки: 5]